62935 - تلگرام و واتس‌آپ 09014105008 - خیابان انقلاب، بین حافظ و فردوسی جنب نوین چرم، پ 816 واحد 12 و 13
انتخاب صفحه

باتری مک بوک

باتری مک بوک و لپ تاپ ها به دلیل  مصرفی بودن قطعه دارای بیشترین خرابی را در مک بوک ها و لپ تاپ ها دارند امروزه چون باتری تمام مک بوک اینترنال می باشد در نتیجه تعویض آن برای خود کاربر امکان پذیر نمی بالشد و حتما باید آن را به کادر فنی ماهر و باتجربه ارائه دهند در نتیجه اگر مک بوک شما از نظر شارژدهی باتری دچار ایراد شده است و مقدار بازدهی لازم را ندارد باید به فکر تعویض باتری مک بوک خود باشید. در چنین شرایطی باتری مک بوک از شارژ کمی برخوردار بوده و توان ذخیره سازی مناسبی نیز ندارد که در این شرایط می توان آن را مورد تعمیر قرار داد ولی توصیه اکثریت تعمیرکاران، تعویض باتری مک بوک می باشد چون قیمت تعمیرات باتری مک بوک به احتمال زیاد با خرید یک باتری نو برابری می کند در نتیجه بهترین پیشنهاد خرید باتری مک بوک می باشد چون از عمر و عملکرد بهتری نسبت به یک باتری تعمیری برخوردار است. همچنین قابل ذکر است که باتری مک بوک فروخته شده از فروشگاه دارای گارانتی و ضمانت می باشد.

روند تعویض باتری مک بوک در تعمیرات لپ تاپ 118 به چه صورت است؟

تعمیرات لپ تاپ 118 با بهره مندی از مهندسان حاذق و دوره دیده توانایی ارائه هرگونه خدمتی در حوزه تعمیر مک بوک و سایر برندهای لپ تاپ را دارا می باشد. کارشناسان ما با ارائه مشاوره مناسب شما را در خرید باتری مک بوک راهنمایی نموده و می توانید برای اطلاع از قیمت باتری لپ تاپ ایسر با ما تماس بگیرید. کلیه باتری های موجود در فروشگاه، اصلی است و دارای گارانتی و ضمانت کتبی می باشد که به کاربر ارائه می گردد. باتری لپ تاپ Dell، باتری لپ تاپ HP، باتری لپ تاپ ایسوس، باتری لپ تاپ توشیبا، باتری لپ تاپ سونی وایو، باتری لپ تاپ لنوو و باتری لپ تاپ فوجیتسو ، باتری لپ تاپ ایسر از دیگر محصولات باتری لپ تاپ می باشد.

تعمیر باتری مک بوک به چه صورت است؟

باطری مک بوک از سلولهای Li-ion تشکیل شده که با توجه به نوع لپ تاپ دارای تعداد و ظرفیت های متنوعی است. تعمیر باتری مک بوک تنها با تعویض این سلولها میسر نمی شود چون پس از انجام تعویض سلول، باتری باید با دستگاه پیشرفته مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرد تا هیچگونه نقص و عیبی نداشته باشد. اگر در تعویض سلولها روش استانداردی بکار گرفته نشود احتمال انفجار در زمان تعویض و هنگام استفاده از باطری افزایش می یابد. تشخیص سلول معیوب نیازمند وجود دستگاه های پیشرفته اندازه گیری بوده و در نهایت اینکه اگر به هر روشی باطری رفع عیب گردد، باید دستگاه های پیشرفته ای برای صحت عملکرد درست آن بکار گرفته شوند که این مرکز از این دستگاه ها بهره می برد.

نمایش یک نتیجه