62935 - تلگرام و واتس‌آپ 09014105008 - خیابان انقلاب، بین حافظ و فردوسی جنب نوین چرم، پ 816 واحد 12 و 13
انتخاب صفحه

باتری لپ تاپ HP

باتری لپ تاپ اچ پی ، تعویض باتری لپ تاپ اچ پی ، قیمت باتری لپ تاپ HP

تعویض باتری لپ تاپ HP

اگر باتری شما دچار اشکال شده است و همچون گذشته از عملکرد درست آن راضی نیستید بهترین راه تعویض باتری لپ تاپ HP می باشد. اگر باتری لپ تاپ HP شارژ کمی را در خود نگه می دارد یا نمی تواند شارژی در خود نگه دارد می توان آن را مورد تعمیر قرار داد ولی بهترین پیشنهاد تعویض باتری لپ تاپ HP می باشد چون هزینه تعمیرات باتری لپ تاپ HP به احتمال زیاد با خرید یک باتری نو برابری می کند در نتیجه بهترین پیشنهاد خرید باتری لپ تاپ HP می باشد چون از عمر و عملکرد بهتری نسبت به یک باتری تعمیری برخوردار است. همچنین قابل ذکر است که کلیه باتری لپ تاپ HP موجود در فروشگاه اصلی و اورجینال می باشند.

قیمت باتری لپ تاپ HP و خرید باتری لپ تاپ HP

مرکز تعمیرات لپ تاپ 118 با برخورداری از تکنسین ها و تعمیرکاران مجرب آماده ارائه هرگونه خدمتی در حوزه تعمیر لپ تاپ HP و سایر برندهای لپ تاپ می باشد. کارشناسان مرکز با ارائه مشاوره مناسب شما را در خرید باتری لپ تاپ HP راهنمایی می کنند همچنین می توانید برای اطلاع از قیمت باتری لپ تاپ HP با ما تماس بگیرید. کلیه باتری های موجود در فروشگاه، اصلی است و دارای گارانتی و ضمانت کتبی می باشد که به کاربر ارائه می گردد. باتری لپ تاپ Dell، باتری لپ تاپ ایسر، باتری لپ تاپ ایسوس، باتری لپ تاپ توشیبا، باتری لپ تاپ سونی وایو، باتری لپ تاپ لنوو و باتری لپ تاپ فوجیتسو از دیگر محصولات باتری لپ تاپ می باشد.

تعمیر باتری لپ تاپ HP به چه صورت است؟

باطری لپ تاپ از سلولهای Li-ion تشکیل شده که با توجه به نوع لپ تاپ دارای تعداد و ظرفیت های متنوعی است. تعمیر باتری لپ تاپ اچ پی تنها با تعویض این سلولها میسر نمی شود چون پس از انجام تعویض سلول، باتری باید با دستگاه پیشرفته مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرد. اگر در تعویض سلولها روش استانداردی بکار گرفته نشود احتمال انفجار در زمان تعویض و هنگام استفاده از باطری افزایش می یابد. تشخیص سلول معیوب نیازمند وجود دستگاه های پیشرفته اندازه گیری بوده و در نهایت اینکه اگر به هر روشی باطری رفع عیب گردد، باید دستگاه های پیشرفته ای برای صحت عملکرد درست آن بکار گرفته شوند که این مرکز از این دستگاه ها بهره می برد.

نمایش یک نتیجه