62935 - تلگرام و واتس‌آپ 09014105008 - خیابان انقلاب، بین حافظ و فردوسی جنب نوین چرم، پ 816 واحد 12 و 13
انتخاب صفحه

باتری لپ تاپ Dell

باتری لپ تاپ Dell ، قیمت باتری لپ تاپ دل ، خرید باتری لپ تاپ دل ، فروش باتری لپ تاپ دل

تعویض باتری لپ تاپ Dell

اگر باتری شما دچار اشکال شده است و همچون گذشته از عملکرد درست آن راضی نیستید بهترین راه تعویض باتری لپ تاپ Dell می باشد. اگر باتری لپ تاپ Dell شارژ کمی را در خود نگه می دارد یا نمی تواند شارژی در خود نگه دارد می توان آن را مورد تعمیر قرار داد ولی بهترین پیشنهاد تعویض باتری لپ تاپ Dell می باشد چون هزینه تعمیرات باتری لپ تاپ Dell به احتمال زیاد با خرید یک باتری نو برابری می کند در نتیجه یهترین پیشنهاد خرید باتری لپ تاپ Dell می باشد چون از عمر و عملکرد بهتری نسبت به یک باتری تعمیری برخوردار است. همچنین قابل ذکر است که کلیه باتری لپ تاپ Dell موجود در فروشگاه اصلی و اورجینال می باشند.

قیمت باتری لپ تاپ Dell و خرید باتری لپ تاپ Dell

مرکز تعمیرات لپ تاپ 118 با برخورداری از کارشناسان و تعمیرکاران متخصص آماده ارائه هرگونه خدمتی در حوزه تعمیر لپ تاپ Dell و سایر برندهای لپ تاپ می باشد. کارشناسان مرکز با ارائه مشاوره لازم و مناسب شما را در خرید باتری لپ تاپ Dell راهنمایی می کنند همچنین می توانید برای اطلاع از قیمت باتری لپ تاپ Dell با کارشناسان مرکز تماس بگیرید. کلیه باتری های فروخته شده در مرکز اصلی بوده و دارای گارانتی و ضمانت کتبی می باشد که به کاربر ارائه می گردد. باتری لپ تاپ HP، باتری لپ تاپ ایسر، باتری لپ تاپ ایسوس، باتری لپ تاپ توشیبا، باتری لپ تاپ سونی وایو، باتری لپ تاپ لنوو و باتری لپ تاپ فوجیتسو از دیگر محصولات باتری لپ تاپ می باشد.

تعمیر باتری لپ تاپ Dell به چه صورت است؟

باطری لپ تاپ از سلولهای Li-ion تشکیل شده که با توجه به نوع لپ تاپ دارای تعداد و ظرفیت های متنوعی می باشد. تعمیر باتری لپ تاپ Dell تنها با تعویض این سلولها میسر نمی شود چون پس از انجام تعویض سلول، باتری باید با دستگاه پیشرفته مورد بررسی و ارزیابی گردد. اگر در تعویض سلولها روش استانداردی بکار گرفته نشود احتمال انفجار در زمان تعویض و هنگام استفاده از باطری افزایش می یابد. تشخیص سلول معیوب نیازمند وجود دستگاه های پیشرفته اندازه گیری بوده و در نهایت اینکه اگر به هر روشی باطری رفع عیب گردد، باید دستگاه های پیشرفته ای برای صحت عملکرد درست آن بکار گرفته شوند که این مرکز از این دستگاه ها بهره می برد.

نمایش 1–12 از 18 نتیجه