62935 - تلگرام و واتس‌آپ 09014105008 - خیابان انقلاب، بین حافظ و فردوسی جنب نوین چرم، پ 816 واحد 12 و 13
انتخاب صفحه

باتری لپ تاپ فوجیتسو

تعویض باتری لپ تاپ فوجیتسو

در صورتیکه شارژ دهی باتری لپ تاپ فوجیتسو شما با مشکل مواجه شد و مقدار بازدهی لازم را نداشت لازم است به فکر تعویض باتری لپ تاپ فوجیتسو خود باشید.در این صورت  باتری لپ تاپ فوجیتسو  شارژ کمی دارد و توان ذخیره سازی مناسبی نیز ندارد که در این شرایط می توانید آن را مورد تعمیر قرار دهید اما توصیه اکثریت تعمیرکاران، تعویض باتری لپ تاپ فوجیتسو می باشد چون قیمت تعمیرات باتری  لپ تاپ فوجیتسو به احتمال زیاد با خرید یک باتری نو برابری می کند.بنابراین بهترین گزینه تعویض یا خرید باتری لپ تاپ فوجیتسو می باشد چون از عمر و عملکرد بهتری نسبت به یک باتری تعمیری برخوردار است.همچنین قابل ذکر است که باتری لپ تاپ فوجیتسو فروخته شده از فروشگاه دارای گارانتی و ضمانت می باشد.

قیمت باتری لپ تاپ فوجیتسو و خرید باتری لپ تاپ فوجیتسو

تعمیرات لپ تاپ 118 با بهره مندی از مهندسان حاذق و دوره دیده توانایی ارائه هرگونه خدمتی در حوزه تعمیر لپ تاپ فوجیتسو و سایر برندهای لپ تاپ را دارا می باشد. کارشناسان ما با ارائه مشاوره مناسب شما را در خرید باتری لپ تاپ فوجیتسو راهنمایی نموده و می توانید برای اطلاع از قیمت باتری لپ تاپ فوجیتسو با ما تماس بگیرید. کلیه باتری های موجود در فروشگاه، اصلی است و دارای گارانتی و ضمانت کتبی می باشد که به کاربر ارائه می گردد. باتری لپ تاپ Dell، باتری لپ تاپ HP، باتری لپ تاپ ایسوس، باتری لپ تاپ ایسر، باتری لپ تاپ توشیبا، باتری لپ تاپ لنوو و باتری لپ تاپ سونی وایو از دیگر محصولات باتری لپ تاپ می باشد.

تعمیر باتری لپ تاپ فوجیتسو به چه صورت است؟

با توجه به آن که باطری لپ تاپ از سلول های Li-ion تشکیل شده است همچنین با توجه با نوع و برند لپ تاپ دارای تعداد و ظرفیت های متنوع است. تعمیر باتری لپ تاپ فوجیتسو  تنها با تعویض این سلولها میسر نمی شود چون پس از انجام تعویض سلول، باتری باید با دستگاه پیشرفته مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرد تا هیچگونه عیب و نقصی نداشته باشد.چنانچه در هنگام تعویض سلول ها نکات استاندارد و ایمنی بکار گرفته نشود در زمان تعویض و استفاده از باطری احتمال انفجار وجود دارد.برای تشخیص سلول های معیوب به دستگاه های پیشرفته اندازه گیری نیاز است. در نهایت اینکه اگر به هر روشی باطری رفع عیب گردد، باید دستگاه های پیشرفته ای برای صحت عملکرد درست آن بکار گرفته شوند که این مرکز از این دستگاه ها بهره می برد.

مشاهده همه 10 نتیجه