62935 - تلگرام و واتس‌آپ 09014105008 - خیابان انقلاب، بین حافظ و فردوسی جنب نوین چرم، پ 816 واحد 12 و 13
انتخاب صفحه

باتری لپ تاپ ایسوس

تعویض باتری لپ تاپ ایسوس

چنانچه باتری لپ تاپ ایسوس شما از لحاظ شارژ دهی دچار مشکل شده است و مقدار بازدهی بهینه را ندارد بایستی به فکر تعویض باتری لپ تاپ ایسوس خود باشید. در این مواقع باتری لپ تاپ ایسوس شارژ کمی داشته و توان ذخیره سازی مناسبی نیز ندارد. که در این شرایط می توانید باتری لپ تاپ را مورد تعمیر قرار دهید. اما توصیه اکثر تعمیر کارن در این موارد تعویض باتری لپ تاپ ایسوس است. چون هزینه  تعمیرات باتری لپ تاپ ایسوس  با خرید یک باتری نو برابر یا حتی بیشتر می باشد در نتیجه بهترین پیشنهاد خرید باتری لپ تاپ ایسوس می باشد. چون از عمر و عملکرد بهتری نسبت به یک باتری تعمیری برخوردار است. همچنین قابل ذکر است که باتری لپ تاپ ایسوس فروخته شده از فروشگاه دارای گارانتی و ضمانت می باشد.

قیمت باتری لپ تاپ ایسوس و خرید باتری لپ تاپ ایسوس

تعمیرات لپ تاپ 118 با بهره مندی از مهندسان حاذق و دوره دیده توانایی ارائه هرگونه خدمتی در حوزه تعمیر لپ تاپ ایسوس و سایر برندهای لپ تاپ را دارا می باشد. کارشناسان ما با ارائه مشاوره مناسب شما را در خرید باتری لپ تاپ ایسوس راهنمایی نموده و می توانید برای اطلاع از قیمت باتری لپ تاپ ایسوس با ما تماس بگیرید. کلیه باتری های موجود در فروشگاه، اصلی است و دارای گارانتی و ضمانت کتبی می باشد که به کاربر ارائه می گردد. باتری لپ تاپ Dell، باتری لپ تاپ HP، باتری لپ تاپ ایسر، باتری لپ تاپ توشیبا، باتری لپ تاپ سونی وایو، باتری لپ تاپ لنوو و باتری لپ تاپ فوجیتسو از دیگر محصولات باتری لپ تاپ می باشد.

تعمیر باتری لپ تاپ ایسوس به چه صورت است؟

با توجه به آن که باطری لپ تاپ از سلول های Li-ion تشکیل شده است همچنین با توجه با نوع و برند لپ تاپ دارای تعداد و ظرفیت های متنوع است. تعمیر باتری لپ تاپ ایسوس تنها با تعویض این سلولها میسر نمی شود چون پس از انجام تعویض سلول، باتری باید با دستگاه پیشرفته مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرد تا هیچگونه نقص و عیبی نداشته باشد.چنانچه در هنگام تعویض سلول ها نکات استاندارد و ایمنی بکار گرفته نشود در زمان تعویض و استفاده از باطری احتمال انفجار وجود دارد.برای تشخیص سلول های معیوب به دستگاه های پیشرفته اندازه گیری نیاز است. در نهایت اینکه اگر به هر روشی باطری رفع عیب گردد، باید دستگاه های پیشرفته ای برای صحت عملکرد درست آن بکار گرفته شوند که این مرکز از این دستگاه ها بهره می برد.

&nbsp

نمایش 1–12 از 67 نتیجه