62935 - تلگرام و واتس‌آپ 09014105008 - خیابان انقلاب، بین حافظ و فردوسی جنب نوین چرم، پ 816 واحد 12 و 13
انتخاب صفحه

باتری لپ تاپ سونی وایو

تعویض باتری لپ تاپ سونی وایو

در صورتیکه شارژ دهی باتری لپ تاپ سونی وایو شما با مشکل مواجه شد و مقدار بازدهی لازم را ندشت لازم است به فکر تعویض باتری لپ تاپ سونی وایو خود باشید.در این صورت  باتری لپ تاپ سونی وایو  شارژ کمی دارد و توان ذخیره سازی مناسبی نیز ندارد که در این شرایط می توانید آن را مورد تعمیر قرار دهید اما توصیه اکثریت تعمیرکاران، تعویض باتری لپ تاپ سونی وایو می باشد چون قیمت تعمیرات باتری  لپ تاپ سونی وایو به احتمال زیاد با خرید یک باتری نو برابری می کند.بنابراین بهترین گزینه تعویض یا خرید باتری لپ تاپ سونی وایو می باشد چون از عمر و عملکرد بهتری نسبت به یک باتری تعمیری برخوردار است.همچنین قابل ذکر است که باتری لپ تاپ توشیبا فروخته شده از فروشگاه دارای گارانتی و ضمانت می باشد.

قیمت باتری لپ تاپ سونی وایو و خرید باتری لپ تاپ سونی وایو

تعمیرات لپ تاپ 118 با بهره مندی از مهندسان حاذق و دوره دیده توانایی ارائه هرگونه خدمتی در حوزه تعمیر لپ تاپ سونی vaio و سایر برندهای لپ تاپ را دارا می باشد. کارشناسان ما با ارائه مشاوره مناسب شما را در خرید باتری لپ تاپ سونی وایو راهنمایی نموده و می توانید برای اطلاع از قیمت باتری لپ تاپ سونی وایو با ما تماس بگیرید. کلیه باتری های موجود در فروشگاه، اصلی است و دارای گارانتی و ضمانت کتبی می باشد که به کاربر ارائه می گردد. باتری لپ تاپ Dell، باتری لپ تاپ HP، باتری لپ تاپ ایسوس، باتری لپ تاپ ایسر، باتری لپ تاپ توشیبا، باتری لپ تاپ لنوو و باتری لپ تاپ فوجیتسو از دیگر محصولات باتری لپ تاپ می باشد.

تعمیر باتری لپ تاپ سونی وایو به چه صورت است؟

با توجه به آن که باطری لپ تاپ از سلول های Li-ion تشکیل شده است همچنین با توجه با نوع و برند لپ تاپ دارای تعداد و ظرفیت های متنوع است. تعمیر باتری لپ تاپ سونی وایو  تنها با تعویض این سلولها میسر نمی شود چون پس از انجام تعویض سلول، باتری باید با دستگاه پیشرفته مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرد تا هیچگونه عیب و نقصی نداشته باشد.چنانچه در هنگام تعویض سلول ها نکات استاندارد و ایمنی بکار گرفته نشود در زمان تعویض و استفاده از باطری احتمال انفجار وجود دارد.برای تشخیص سلول های معیوب به دستگاه های پیشرفته اندازه گیری نیاز است. در نهایت اینکه اگر به هر روشی باطری رفع عیب گردد، باید دستگاه های پیشرفته ای برای صحت عملکرد درست آن بکار گرفته شوند که این مرکز از این دستگاه ها بهره می برد.

نمایش 1–12 از 95 نتیجه