62935 - تلگرام و واتس‌آپ 09014105008 - خیابان انقلاب، بین حافظ و فردوسی جنب نوین چرم، پ 816 واحد 12 و 13
انتخاب صفحه

باتری لپ تاپ توشیبا

تعویض باتری لپ تاپ توشیبا

اگر لپ تاپ توشیبا شما از نظر شارژدهی باتری دچار ایراد شده است و مقدار بازدهی لازم را ندارد باید به فکر تعویض باتری لپ تاپ توشیبا خود باشید. در چنین شرایطی باتری لپ تاپ توشیبا از شارژ کمی برخوردار بوده و توان ذخیره سازی مناسبی نیز ندارد که در این شرایط می توان آن را مورد تعمیر قرار داد ولی توصیه اکثریت تعمیرکاران، تعویض باتری لپ تاپ توشیبا می باشد چون قیمت تعمیرات باتری  لپ تاپ توشیبا به احتمال زیاد با خرید یک باتری نو برابری می کند در نتیجه بهترین پیشنهاد خرید باتری لپ تاپ توشیبا می باشد چون از عمر و عملکرد بهتری نسبت به یک باتری تعمیری برخوردار است. همچنین قابل ذکر است که باتری لپ تاپ توشیبا فروخته شده از فروشگاه دارای گارانتی و ضمانت می باشد.

قیمت باتری لپ تاپ توشیبا و خرید باتری لپ تاپ توشیبا

تعمیرات لپ تاپ 118 با بهره مندی از مهندسان حاذق و دوره دیده توانایی ارائه هرگونه خدمتی در حوزه تعمیر لپ تاپ توشیبا و سایر برندهای لپ تاپ را دارا می باشد. کارشناسان ما با ارائه مشاوره مناسب شما را در خرید باتری لپ تاپ توشیبا راهنمایی نموده و می توانید برای اطلاع از قیمت باتری لپ تاپ توشیبا با ما تماس بگیرید. کلیه باتری های موجود در فروشگاه، اصلی است و دارای گارانتی و ضمانت کتبی می باشد که به کاربر ارائه می گردد. باتری لپ تاپ Dell، باتری لپ تاپ HP، باتری لپ تاپ ایسوس، باتری لپ تاپ ایسر، باتری لپ تاپ سونی وایو، باتری لپ تاپ لنوو و باتری لپ تاپ فوجیتسو از دیگر محصولات باتری لپ تاپ می باشد.

تعمیر باتری لپ تاپ توشیبا به چه صورت است؟

باطری لپ تاپ از سلولهای Li-ion تشکیل شده که با توجه به نوع لپ تاپ دارای تعداد و ظرفیت های متنوعی است. تعمیر باتری لپ تاپ توشیبا تنها با تعویض این سلولها میسر نمی شود چون پس از انجام تعویض سلول، باتری باید با دستگاه پیشرفته مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرد تا هیچگونه نقص و عیبی نداشته باشد. اگر در تعویض سلولها روش استانداردی بکار گرفته نشود احتمال انفجار در زمان تعویض و هنگام استفاده از باطری افزایش می یابد. تشخیص سلول معیوب نیازمند وجود دستگاه های پیشرفته اندازه گیری بوده و در نهایت اینکه اگر به هر روشی باطری رفع عیب گردد، باید دستگاه های پیشرفته ای برای صحت عملکرد درست آن بکار گرفته شوند که این مرکز از این دستگاه ها بهره می برد.

نمایش 1–12 از 16 نتیجه