62935 - تلگرام و واتس‌آپ 09014105008 - خیابان انقلاب، بین حافظ و فردوسی جنب نوین چرم، پ 816 واحد 12 و 13
انتخاب صفحه

کیبورد مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook Pro MGXD2

مجموعه تعمیرات 118 از توانایی تعمیرکیبورد لپ تاپ و تعویض کیبورد مک بوک با آخرین دستگاه های تعمیر کیبورد مک بوک بهره می برد. همچنین کیبورد مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook Pro MGXD2  از این مرکز قابل خریداری می باشد. کلیه خدمات تعمیرات در این مجموعه از گارانتی و ضمانت کتبی برخوردار می باشد.

توضیحات

کیبورد مک بوک یکی از قطعات مک بوک است که کاربر بیشترین استفاده را به صورت مستقیم از آن را انجام می دهد که دچار خرابی می شود. در این صورت باید به تعمیر مک بوک و کیبورد آن پرداخت.کیبورد لپ تاپ همانند هر قطعه مصرفی بعد از مدتی دچار خرابی می‌شود درنتیجه کیبورد مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook Pro MGXD2  باید تعمیر یا تعویض گردد. این مرکز با در اختیار داشتن آرشیو کاملی ازکیبورد های لپ تاپ می تواند هرگونه خدماتی از قبیل تعمیرکیبورد ، تعویض کیبورد و فروش کیبورد را به مشتری ارئه دهد.

فرآیند تعمیر و تعویض کیبورد مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook Pro MGXD2 به چه صورت است؟

ابتدا مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook Pro MGXD2 مشتری به مجموعه تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ ارائه شده و مشتری رسید لپ تاپ خود را دریافت می کند (تحویل دستگاه از طریق پیک موتوری و پست نیز امکان پذیر است). در مرحله بعد شارژر لپ تاپ مورد بررسی قرار گرفته و در نهایت هزینه تعمیر کیبورد یا تعویض کیبورد مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook Pro MGXD2  به مشتری اعلام شده و در صورت رضایت مشتری تعمیر یا تعویض کیبورد مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook Pro MGXD2 انجام می شود.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “کیبورد مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook Pro MGXD2”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *