62935 - تلگرام و واتس‌آپ 09014105008 - خیابان انقلاب، بین حافظ و فردوسی جنب نوین چرم، پ 816 واحد 12 و 13
انتخاب صفحه

کیبورد لپ تاپ فوجیتسو ۱۵ اینچی Fujitsu LifeBook AH544

یکی از مشکلات رایجی که برای تمامی کیبوردهای لپ تاپ به وجود می آید از کار افتادن یک یا چند کلید کیبورد یا کنده شدن کیبورد لپ تاپ می باشد. در مرکز تعمیرات لپ تاپ 118 آرشیو کاملی از کیبورد تمامی برندها لپ تاپ اورجینال موجود می باشد. کیبورد لپ تاپ فوجیتسو 15 اینچی Fujitsu LifeBook AH544 اورجینال را می توانید در این مرکز همراه با گارانتی خریداری کنید. کلیه خدمات تعمیر و تعویض کیبورد لپ تاپ توسط تعمیرکاران ماهر همراه با ضمانت کتبی انجام می شود.

 

توضیحات

کیبورد لپ تاپ فوجیتسو ۱۵ اینچی Fujitsu LifeBook AH544

یکی از خرابی های رایج در لپ تاپ ها که روزانه به مرکز تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸  مراجعه می شود خرابی در کیبوردها می باشد.کیبورد لپ تاپ فوجیتسو به علت استفاده مستقیم مشتری با آن بیشترین خرابی را دارد. خرابی های رایج در کیبورد ها از کار افتادن یک یا چند کلید باهم و یا از جا کنده شدن کلید ها می باشد. در این صورت باید به تعمیر لپ تاپ فوجیتسو و کیبورد آن پرداخت.کیبورد لپ تاپ فوجیتسو ۱۵ اینچی Fujitsu LifeBook AH544 مانند هر قطعه مصرفی بعد از مدتی دچار خرابی می‌شود درنتیجه کیبورد لپ تاپ فوجیتسو ۱۵ اینچی Fujitsu LifeBook AH544 باید تعمیر یا تعویض گردد. این مرکز با در اختیار داشتن آرشیو کاملی ازکیبورد های لپ تاپ می تواند هرگونه خدماتی از قبیل تعمیرکیبورد ، تعویض کیبورد و فروش کیبورد را به مشتری ارئه دهد.

فرآیند تعمیر و تعویض کیبورد لپ تاپ فوجیتسو ۱۵ اینچی Fujitsu LifeBook AH544 به چه صورت است؟

در مرحله ی اول لپ تاپ فوجیتسو به مرکز تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ تحویل داده می شود.برای تحویل لپ تاپ خود به مجموعه شما می توانید به صورت حضوری به مرکز تعمیرات مراجعه نمایید یا از طریق پست یا پیک داخل شهری لپ تاپ خود را برای مجموعه ارسال نمایید در این صورت با شما تماس گرفته می شود و رسید پذیرش برای شما ارسال می گردد. مرحله دوم لپ تاپ شما به کارشناسان ما تحویل داده می شود و عیب یابی و اعلام هزینه می شود شایان ذکر است که در مجموعه لپ تاپ ۱۱۸ عیب یابی رایگان می باشد.سپس در صورت رضایت مشتری لپ تاپ فوجیتسو تعمیر می شود.تعمیر کیبورد یا تعویض کیبورد لپ تاپ فوجیتسو ۱۵ اینچی Fujitsu LifeBook AH544 در این مرکز با آخرین دستگاه های تعویض کیبورد و تعمیرکاران ماهر با ضمانت کتبی انجام می شود.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “کیبورد لپ تاپ فوجیتسو ۱۵ اینچی Fujitsu LifeBook AH544”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *