62935 - تلگرام و واتس‌آپ 09014105008 - خیابان انقلاب، بین حافظ و فردوسی جنب نوین چرم، پ 816 واحد 12 و 13
انتخاب صفحه

کیبورد لپ تاپ فوجیتسو ۱۴ اینچی Fujitsu LifeBook S752

یکی از مشکلات رایجی که برای تمامی کیبوردهای لپ تاپ به وجود می آید از کار افتادن یک یا چند کلید کیبورد یا کنده شدن کیبورد لپ تاپ می باشد. در مرکز تعمیرات لپ تاپ 118 آرشیو کاملی از کیبورد تمامی برندها لپ تاپ اورجینال موجود می باشد. کیبورد لپ تاپ فوجیتسو 14 اینچی Fujitsu LifeBook S752 اورجینال را می توانید در این مرکز همراه با گارانتی خریداری کنید. کلیه خدمات تعمیر و تعویض کیبورد لپ تاپ توسطط تعمیرکاران ماهر همراه با ضمانت کتبی انجام می شود.

 

توضیحات

کیبورد لپ تاپ فوجیتسو ۱۴ اینچی Fujitsu LifeBook S752

کیبورد لپ تاپ فوجیتسو یکی از قطعات لپ تاپ است که کاربر بیشترین استفاده ، به صورت مستقیم را با آن دارددر نتیجه به طور میانگین دچار بیشترین خرابی می باشد خرابی های رایج در کیبورد ها از کار افتادن یک یا چند کلید باهم و یا از جا کنده شدن کلید ها می باشد. در این صورت باید به تعمیر لپ تاپ فوجیتسو و کیبورد آن پرداخت.کیبورد لپ تاپ همانند هر قطعه مصرفی بعد از مدتی دچار خرابی می‌شود درنتیجه لپ تاپ فوجیتسو ۱۴ اینچی Fujitsu LifeBook S752 باید تعمیر یا تعویض گردد. این مرکز با در اختیار داشتن آرشیو کاملی ازکیبورد های لپ تاپ می تواند هرگونه خدماتی از قبیل تعمیرکیبورد ، تعویض کیبورد و فروش کیبورد را به مشتری ارئه دهد.

فرآیند تعمیر و تعویض کیبورد لپ تاپ فوجیتسو ۱۴ اینچی Fujitsu LifeBook S752 به چه صورت است؟

ابتدا لپ تاپ فوجیتسو ۱۴ اینچی Fujitsu LifeBook S752 مشتری به مجموعه تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ ارائه شده و مشتری رسید لپ تاپ خود را دریافت می کند (تحویل دستگاه از طریق پیک موتوری و پست نیز امکان پذیر است). در مرحله بعد شارژر لپ تاپ مورد بررسی قرار گرفته و در نهایت هزینه تعمیر کیبورد یا تعویض کیبورد لپ تاپ فوجیتسو ۱۴ اینچی Fujitsu LifeBook S752 به مشتری اعلام شده و در صورت رضایت مشتری تعمیر یا تعویض کیبورد لپ تاپ فوجیتسو ۱۴ اینچی Fujitsu LifeBook S752 انجام می شود.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “کیبورد لپ تاپ فوجیتسو ۱۴ اینچی Fujitsu LifeBook S752”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *