62935 - تلگرام و واتس‌آپ 09014105008 - خیابان انقلاب، بین حافظ و فردوسی جنب نوین چرم، پ 816 واحد 12 و 13
انتخاب صفحه

کیبورد لپ تاپ ایسوس ایکس ASUS VivoBook X540YA

مجموعه تعمیرات 118 از توانایی تعمیرکیبورد لپ تاپ و تعویض کیبورد لپ تاپ با آخرین دستگاه های تعمیر کیبورد لپ تاپ بهره می برد. همچنین کیبورد لپ تاپ ایسوس ایکس ASUS VivoBook X540YA  از این مرکز قابل خریداری می باشد. کلیه خدمات تعمیرات در این مجموعه از گارانتی و ضمانت کتبی برخوردار می باشد.

توضیحات

کیبورد لپ تاپ ایسوس یکی از قطعات لپ تاپ است که کاربر بیشترین استفاده را به صورت مستقیم از آن را انجام می دهد که دچار خرابی می شود. در این صورت باید به تعمیر لپ تاپ ایسوس و کیبورد آن پرداخت.کیبورد لپ تاپ همانند هر قطعه مصرفی بعد از مدتی دچار خرابی می‌شود درنتیجه کیبورد لپ تاپ ایسوس ایکس ASUS VivoBook X540YA  باید تعمیر یا تعویض گردد. این مرکز با در اختیار داشتن آرشیو کاملی ازکیبورد های لپ تاپ می تواند هرگونه خدماتی از قبیل تعمیرکیبورد ، تعویض کیبورد و فروش کیبورد را به مشتری ارئه دهد.

فرآیند تعمیر و تعویض کیبورد لپ تاپ ایسوس ایکس ASUS VivoBook X540YA  به چه صورت است؟

ابتدا لپ تاپ ایسوس ایکس ASUS VivoBook X540YA مشتری به مجموعه تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ ارائه شده و مشتری رسید لپ تاپ خود را دریافت می کند (تحویل دستگاه از طریق پیک موتوری و پست نیز امکان پذیر است). در مرحله بعد شارژر لپ تاپ مورد بررسی قرار گرفته و در نهایت هزینه تعمیر کیبورد یا تعویض کیبورد لپ تاپ ایسوس ایکس ASUS VivoBook X540YA  به مشتری اعلام شده و در صورت رضایت مشتری تعمیر یا تعویض کیبورد لپ تاپ ایسوس ایکس ASUS VivoBook X540YA  انجام می شود.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “کیبورد لپ تاپ ایسوس ایکس ASUS VivoBook X540YA”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *