62935 - تلگرام و واتس‌آپ 09014105008 - خیابان انقلاب، بین حافظ و فردوسی جنب نوین چرم، پ 816 واحد 12 و 13
انتخاب صفحه

مادربورد مک بوک اپل MacBook Air MJVP2

تمام اجزای مک بوک به طور مستقیم و یا غیر مستقیم با مادر برد در ارتباط اند  که این ارتباط می تواند از طریق یک سوکت یا رابط اتصال و یا یک کابل برقرار گردد . تعمیر مادربورد مک بوک اپل MacBook Air MJVP2 با توجه به حساس بودن آن نیازمند تخصصص و تجهیزات پیشرفته است . مرکز تعمیرات لپ تاپ 118همراه با تعمیرکاران و تکنسین های مجرب و آموزش دیده با قطعات و آی سی های اورجینال و اصلی صورت می پذیرد. بدلیل اینکه مادربورد مک بوک اپل MacBook Air MJVP2 حساس ترین و مهم ترین سخت افزار موجود در لپ تاپ می باشد حتما باید در یک مرکز مجهز و توسط تعمیرکاری باسابقه مورد بررسی و تعمیر قرار گیرد.  برای اطلاع از قیمت مادربورد مک بوک مک بوک اپل MacBook Air MJVP2 و مادر بورد مک بوک پرو MacBook Pro Retina 15″ A1398 2015 EMC 2909 و خرید مادربورد مک بوک اپل MacBook Air MJVP2 می توانید با کارشناسان ما تماس برقرار کنید. لازم به ذکر است که کلیه فرآیند تعمیرات در این مرکز دارای گارانتی کتبی و مهلت تست بوده که پس از تعمیر لپ تاپ به شما داده می شود.

توضیحات

تعمیر مک بوک در این مرکز تعمیراتی به صورت تخصصی و با قطعات اصلی انجام می گیرد. برای تعمیر مادربورد مک بوک نیازمند یک مرکز مجهز و تکنسین های کاربلد هستید که این مرکز از آن بهره می برد. تعمیر مادربورد مک بوک اپل MacBook Air MJVP2  در کمترین زمان ممکن و با مناسب ترینه قیمت انجام می شود. همچنین برای اطلاع از قیمت مادربورد مک بوک اپل MacBook Air MJVP2 و خرید مادربورد مک بوک اپل MacBook Air MJVP2 می توانید با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید. قابل ذکر است که کلیه پروسه تعمیرات دارای ضمانت و گارانتی کتبی می باشد.

مشخصات مک بوک اپل MacBook Air MJVP2

  • سازنده پردازنده: Intel
  • سری پردازنده: Core i5
  • مدل پردازنده: ۵th Generation – Broadwell
  • محدوده سرعت پردازنده: تا ۲٫۰GHz
  • فرکانس پردازنده: ۱٫۶GHz up to 2.7 GHz
  • حافظه Cache: ۳ مگابایت

فرآیند تعمیر و تعویض مادربورد مک بوک اپل MacBook Air MJVP2

در مرحله اول مک بوک اپل MacBook Air MJVP2 معیوب به مرکز تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ تحویل داده می شود و رسید لپ تاپ نیز تحویل شما می گردد. همچنین در صورت نیاز می توانید از طریق طریق پیک موتوری و پست، لپ تاپ خود را برای ما ارسال کنید. در مرحله بعد مادربورد لپ تاپ مورد بررسی قرار می گیرد و در نهایت هزینه تعمیر یا تعویض مادربورد مک بوک اپل MacBook Air MJVP2  به شما اعلام می شود تا در صورت تایید، مادربورد مک بوک اپل MacBook Air MJVP2 مورد تعمیر و یا تعویض قرار گیرد.