62935 - تلگرام و واتس‌آپ 09014105008 - خیابان انقلاب، بین حافظ و فردوسی جنب نوین چرم، پ 816 واحد 12 و 13
انتخاب صفحه

مادربورد مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook Pro MJLU2

تمام اجزای مک بوک به طور مستقیم و یا غیر مستقیم با مادر برد در ارتباط اند  که این ارتباط می تواند از طریق یک سوکت یا رابط اتصال و یا یک کابل برقرار گردد . تعمیر مادربورد مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook Pro MJLU2 با توجه به حساس بودن آن نیازمند تخصصص و تجهیزات پیشرفته است . مرکز تعمیرات لپ تاپ 118همراه با تعمیرکاران و تکنسین های مجرب و آموزش دیده با قطعات و آی سی های اورجینال و اصلی صورت می پذیرد. بدلیل اینکه مادربورد مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook Pro MJLU2 حساس ترین و مهم ترین سخت افزار موجود در لپ تاپ می باشد حتما باید در یک مرکز مجهز و توسط تعمیرکاری باسابقه مورد بررسی و تعمیر قرار گیرد.  برای اطلاع از قیمت مادربورد  مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook Pro MJLU2 و مک بوک مک بوک اپل MacBook Air MJVP2 و مادر بورد مک بوک پرو MacBook Pro Retina 15″ A1398 2015 EMC 2909 و خرید مادربورد مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook Pro MJLU2 می توانید با کارشناسان ما تماس برقرار کنید. لازم به ذکر است که کلیه فرآیند تعمیرات در این مرکز دارای گارانتی کتبی و مهلت تست بوده که پس از تعمیر لپ تاپ به شما داده می شود.

توضیحات

تعمیر مک بوک در این مرکز تعمیراتی به صورت تخصصی و با قطعات اصلی انجام می گیرد. برای تعمیر مادربورد مک بوک نیازمند یک مرکز مجهز و تکنسین های کاربلد هستید که این مرکز از آن بهره می برد. تعمیر مادربورد مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook Pro MJLU2  در کمترین زمان ممکن و با مناسب ترینه قیمت انجام می شود. همچنین برای اطلاع از قیمت مادربورد مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook Pro MJLU2 و خرید مادربورد مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook Pro MJLU2 می توانید با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید. قابل ذکر است که کلیه پروسه تعمیرات دارای ضمانت و گارانتی کتبی می باشد.

مشخصات مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook Pro MJLU2

  • سازنده پردازنده: Intel
  • سری پردازنده: Core i5
  • مدل پردازنده: ۵th Generation – Broadwell
  • محدوده سرعت پردازنده: تا ۲٫۰GHz
  • فرکانس پردازنده: ۱٫۶GHz up to 2.7 GHz
  • حافظه Cache: ۳ مگابایت

فرآیند تعمیر و تعویض مادربورد مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook Pro MJLU2

در مرحله اول مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook Pro MJLU2 معیوب به مرکز تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ تحویل داده می شود و رسید لپ تاپ نیز تحویل شما می گردد. همچنین در صورت نیاز می توانید از طریق طریق پیک موتوری و پست، لپ تاپ خود را برای ما ارسال کنید. در مرحله بعد مادربورد لپ تاپ مورد بررسی قرار می گیرد و در نهایت هزینه تعمیر یا تعویض مادربورد مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook Pro MJLU2  به شما اعلام می شود تا در صورت تایید، مادربورد مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook Pro MJLU2 مورد تعمیر و یا تعویض قرار گیرد.