62935 - تلگرام و واتس‌آپ 09014105008 - خیابان انقلاب، بین حافظ و فردوسی جنب نوین چرم، پ 816 واحد 12 و 13
انتخاب صفحه

مادربورد مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook Pro MGXD2

تعمیر مادربورد مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook Pro MGXD2 در مرکز تعمیرات لپ تاپ 118 توسط تعمیرکاران و تکنسین های مجرب و آموزش دیده با قطعات و آی سی های اورجینال و اصلی صورت می پذیرد. بدلیل اینکه مادربورد مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook Pro MGXD2 حساس ترین و مهم ترین سخت افزار موجود در لپ تاپ می باشد حتما باید در یک مرکز مجهز و توسط تعمیرکاری باسابقه مورد بررسی و تعمیر قرار گیرد.  برای اطلاع از قیمت مادربورد مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook Pro MGXD2 و خرید مادربورد مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook Pro MGXD2 می توانید با کارشناسان ما تماس برقرار کنید. لازم به ذکر است که کلیه فرآیند تعمیرات در این مرکز دارای گارانتی کتبی و مهلت تست بوده که پس از تعمیر لپ تاپ به شما داده می شود.

توضیحات

تعمیر مک بوک در این مرکز تعمیراتی به صورت تخصصی و با قطعات اصلی انجام می گیرد. برای تعمیر مادربورد مک بوک نیازمند یک مرکز مجهز و تکنسین های کاربلد هستید که این مرکز از آن بهره می برد. تعمیر مادربورد مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook Pro MGXD2  در کمترین زمان ممکن و با مناسب ترینه قیمت انجام می شود. همچنین برای اطلاع از قیمت مادربورد مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook Pro MGXD2 و خرید مادربورد مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook Pro MGXD2  می توانید با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید. قابل ذکر است که کلیه پروسه تعمیرات دارای ضمانت و گارانتی کتبی می باشد.

مشخصات مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook Pro MGXD2

  • سازنده پردازنده: Intel
  • سری پردازنده: Core i7
  • محدوده سرعت پردازنده: ۲٫۸ گیگاهرتز و بیشتر
  • فرکانس پردازنده: ۳٫۰۰GHz up to 3.50 GHz
  • حافظه Cache: ۴ مگابایت

فرآیند تعمیر و تعویض مادربورد مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook Pro MGXD2

در مرحله اول مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook Pro MGXD2 معیوب به مرکز تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ تحویل داده می شود و رسید لپ تاپ نیز تحویل شما می گردد. همچنین در صورت نیاز می توانید از طریق طریق پیک موتوری و پست، لپ تاپ خود را برای ما ارسال کنید. در مرحله بعد مادربورد لپ تاپ مورد بررسی قرار می گیرد و در نهایت هزینه تعمیر یا تعویض مادربورد مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook Pro MGXD2  به شما اعلام می شود تا در صورت تایید، مادربورد مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook Pro MGXD2 مورد تعمیر و یا تعویض قرار گیرد.