66760314 - تلگرام و واتس‌آپ 09014105008 - خیابان انقلاب، بین حافظ و فردوسی جنب نوین چرم، پ 816 واحد 12 و 13
انتخاب صفحه

مادربورد لپ تاپ ۱۵ اینچی مک بوک اپل تاچ بار MacBook Pro MPTW2

تمام اجزای مک بوک به طور مستقیم و یا غیر مستقیم با مادر برد در ارتباط اند  که این ارتباط می تواند از طریق یک سوکت یا رابط اتصال و یا یک کابل برقرار گردد . تعمیر مادربورد لپ تاپ 15 اینچی مک بوک اپل تاچ بار MacBook Pro MPTW2 با توجه به حساس بودن آن نیازمند تخصصص و تجهیزات پیشرفته است . مرکز تعمیرات لپ تاپ 118همراه با تعمیرکاران و تکنسین های مجرب و آموزش دیده با قطعات و آی سی های اورجینال و اصلی صورت می پذیرد. بدلیل اینکه مادربورد لپ تاپ 15 اینچی مک بوک اپل تاچ بار MacBook Pro MPTW2 حساس ترین و مهم ترین سخت افزار موجود در لپ تاپ می باشد حتما باید در یک مرکز مجهز و توسط تعمیرکاری باسابقه مورد بررسی و تعمیر قرار گیرد.  برای اطلاع از قیمت مادربوردلپ تاپ 15 اینچی مک بوک اپل تاچ بار MacBook Pro MPTW2 و مادر بورد لپ تاپ 12 اینچی مک بوک MacBook MNYF2 و مادربورد لپ تاپ 13 اینچی مک بوک پرو اپل تاچ بار MacBook Pro MPXV2 و مادربرد مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook MLH2 و   خرید مادربورد لپ تاپ 15 اینچی مک بوک اپل تاچ بار MacBook Pro MPTW2 می توانید با کارشناسان ما تماس برقرار کنید. لازم به ذکر است که کلیه فرآیند تعمیرات در این مرکز دارای گارانتی کتبی و مهلت تست بوده که پس از تعمیر لپ تاپ به شما داده می شود.

توضیحات

مادربورد لپ تاپ ۱۵ اینچی مک بوک اپل تاچ بار MacBook Pro MPTW2

تعمیر مک بوک در این مرکز تعمیراتی به صورت تخصصی و با قطعات اصلی انجام می گیرد. برای تعمیر مادربورد مک بوک نیازمند یک مرکز مجهز و تکنسین های کاربلد هستید که این مرکز از آن بهره می برد. تعمیر لپ تاپ ۱۵ اینچی مک بوک اپل تاچ بار MacBook Pro MPTW2  در کمترین زمان ممکن و با مناسب ترینه قیمت انجام می شود. همچنین برای اطلاع از قیمت لپ تاپ ۱۵ اینچی مک بوک اپل تاچ بار MacBook Pro MPTW2 و خرید لپ تاپ ۱۵ اینچی مک بوک اپل تاچ بار MacBook Pro MPTW2 می توانید با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید. قابل ذکر است که کلیه پروسه تعمیرات دارای ضمانت و گارانتی کتبی می باشد.

فرآیند تعمیر و تعویض مادربورد لپ تاپ ۱۵ اینچی مک بوک اپل تاچ بار MacBook Pro MPTW2

در مرحله اول مک بوک اپل معیوب  به مرکز تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ تحویل داده می شود و رسید لپ تاپ نیز تحویل شما داده می شود.  همچنین در صورت نیاز می توانید از طریق طریق پیک موتوری و پست، لپ تاپ خود را برای ما ارسال کنید. در مرحله بعد مادربورد لپ تاپ توسط کارشناسان و تعمیرکاران ماهر و باسابقه مجموعه ی ما مورد بررسی قرار می گیرد و در نهایت هزینه تعمیر یا تعویض مادربورد لپ تاپ ۱۵ اینچی مک بوک اپل تاچ بار MacBook Pro MPTW2 اورجینال به شما اعلام می شود تا در صورت تایید، مادربورد لپ تاپ ۱۵ اینچی مک بوک اپل تاچ بار MacBook Pro MPTW2 مورد تعمیر و یا تعویض قرار گیرد.