62935 - تلگرام و واتس‌آپ 09014105008 - خیابان انقلاب، بین حافظ و فردوسی جنب نوین چرم، پ 816 واحد 12 و 13
انتخاب صفحه

مادربورد لپ تاپ ۱۳ اینچی مک بوک ایر اپل MacBook Air MQD32

تمام اجزای مک بوک به طور مستقیم و یا غیر مستقیم با مادر برد در ارتباط اند  که این ارتباط می تواند از طریق یک سوکت یا رابط اتصال و یا یک کابل برقرار گردد . تعمیر مادربورد لپ تاپ 13 اینچی مک بوک ایر اپل MacBook Air MQD32 با توجه به حساس بودن آن نیازمند تخصصص و تجهیزات پیشرفته است . مرکز تعمیرات لپ تاپ 118همراه با تعمیرکاران و تکنسین های مجرب و آموزش دیده با قطعات و آی سی های اورجینال و اصلی صورت می پذیرد. بدلیل اینکه مادربورد لپ تاپ 13 اینچی مک بوک ایر اپل MacBook Air MQD32 حساس ترین و مهم ترین سخت افزار موجود در لپ تاپ می باشد حتما باید در یک مرکز مجهز و توسط تعمیرکاری باسابقه مورد بررسی و تعمیر قرار گیرد.  برای اطلاع از قیمت مادربورد مادربورد لپ تاپ 13 اینچی مک بوک ایر اپل MacBook Air MQD32 و مادر بورد لپ تاپ 15 اینچی مک بوک پرو اپل همراه تاچ بار MacBook Pro MPTR2 و مادربورد لپ تاپ 13 اینچی مک بوک پرو اپل تاچ بار MacBook Pro MPXV2 و  خریدمادربورد لپ تاپ 13 اینچی مک بوک ایر اپل MacBook Air MQD32 می توانید با کارشناسان ما تماس برقرار کنید. لازم به ذکر است که کلیه فرآیند تعمیرات در این مرکز دارای گارانتی کتبی و مهلت تست بوده که پس از تعمیر لپ تاپ به شما داده می شود.

توضیحات

فرآیند تعمیر و تعویض مادربورد لپ تاپ ۱۳ اینچی مک بوک ایر اپل MacBook Air MQD32

در مرحله اول مک بوک اپل معیوب  به مرکز تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ تحویل داده می شود و رسید لپ تاپ نیز تحویل شما داده می شود.  همچنین در صورت نیاز می توانید از طریق طریق پیک موتوری و پست، لپ تاپ خود را برای ما ارسال کنید. در مرحله بعد مادربورد لپ تاپ توسط کارشناسان و تعمیرکاران ماهر و باسابقه مجموعه ی ما مورد بررسی قرار می گیرد و در نهایت هزینه تعمیر یا تعویض مادربورد لپ تاپ ۱۳ اینچی مک بوک ایر اپل MacBook Air MQD32  اورجینال به شما اعلام می شود تا در صورت تایید، مادربورد لپ تاپ ۱۳ اینچی مک بوک ایر اپل MacBook Air MQD32 مورد تعمیر و یا تعویض قرار گیرد.

مادربورد لپ تاپ ۱۳ اینچی مک بوک ایر اپل MacBook Air MQD32

تعمیر مک بوک در این مرکز تعمیراتی به صورت تخصصی و با قطعات اصلی انجام می گیرد. برای تعمیر مادربورد مک بوک نیازمند یک مرکز مجهز و تکنسین های کاربلد هستید که این مرکز از آن بهره می برد. تعمیرمادربورد لپ تاپ ۱۳ اینچی مک بوک ایر اپل MacBook Air MQD32  در کمترین زمان ممکن و با مناسب ترینه قیمت انجام می شود. همچنین برای اطلاع از قیمت مادربورد لپ تاپ ۱۳ اینچی مک بوک ایر اپل MacBook Air MQD32 و خرید مادربورد لپ تاپ ۱۳ اینچی مک بوک ایر اپل MacBook Air MQD32 می توانید با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید. قابل ذکر است که کلیه پروسه تعمیرات دارای ضمانت و گارانتی کتبی می باشد.