66760314 - تلگرام و واتس‌آپ 09014105008 - خیابان انقلاب، بین حافظ و فردوسی جنب نوین چرم، پ 816 واحد 12 و 13
انتخاب صفحه

مادربورد لپ تاپ فوجیتسو ۱۳ اینچی Fujitsu LifeBook UH572

تعمیر مادربورد لپ تاپ فوجیتسو 13 اینچی Fujitsu LifeBook UH572 در مرکز تعمیرات لپ تاپ 118 توسط تعمیرکاران و تکنسین های مجرب و آموزش دیده با قطعات و آی سی های اورجینال و اصلی صورت می پذیرد. بدلیل اینکه مادربورد لپ تاپ فوجیتسو 13 اینچی Fujitsu LifeBook UH572 حساس ترین و مهم ترین سخت افزار موجود در لپ تاپ می باشد حتما باید در یک مرکز مجهز و توسط تعمیرکاری باسابقه مورد بررسی و تعمیر قرار گیرد.  برای اطلاع از قیمت مادربورد لپ تاپ فوجیتسو 13 اینچی Fujitsu LifeBook UH572 و خرید مادربورد لپ تاپ فوجیتسو 13 اینچی Fujitsu LifeBook UH572 می توانید با کارشناسان ما تماس برقرار کنید. لازم به ذکر است که کلیه فرآیند تعمیرات در این مرکز دارای گارانتی کتبی و مهلت تست بوده که پس از تعمیر لپ تاپ به شما داده می شود.

توضیحات

مادربورد لپ تاپ فوجیتسو ۱۳ اینچی Fujitsu LifeBook UH572

تعمیر لپ تاپ Fujitsu در این مرکز تعمیراتی به صورت تخصصی و با قطعات اصلی انجام می گیرد. برای تعمیر مادربورد لپ تاپ Fujitsu نیازمند یک مرکز مجهز و تکنسین های کاربلد هستید که این مرکز از آن بهره می برد. تعمیر مادربورد لپ تاپ فوجیتسو ۱۳ اینچی Fujitsu LifeBook UH572 در کمترین زمان ممکن و با مناسب ترینه قیمت انجام می شود. همچنین برای اطلاع از قیمت مادربورد لپ تاپ فوجیتسو ۱۳ اینچی Fujitsu LifeBook UH572 و خرید مادربورد لپ تاپ فوجیتسو ۱۳ اینچی Fujitsu LifeBook UH572  می توانید با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید. قابل ذکر است که کلیه پروسه تعمیرات دارای ضمانت و گارانتی کتبی می باشد.

مشخصات لپ تاپ فوجیتسو ۱۳ اینچی Fujitsu LifeBook UH572

  • سازنده پردازنده: Intel
  • سری پردازنده: Core i5
  • مدل پردازنده: ۳۳۱۷U
  • محدوده سرعت پردازنده: تا ۲٫۰GHz
  • فرکانس پردازنده: ۱٫۷۰GHz up to 2.60 GHz
  • حافظه Cache: مگابایت ۳

فرآیند تعمیر و تعویض مادربورد لپ تاپ فوجیتسو ۱۳ اینچی Fujitsu LifeBook UH572

در مرحله اول لپ تاپ فوجیتسو ۱۳ اینچی Fujitsu LifeBook UH572 معیوب به مرکز تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ تحویل داده می شود و رسید لپ تاپ نیز تحویل شما می گردد. همچنین در صورت نیاز می توانید از طریق طریق پیک موتوری و پست، لپ تاپ خود را برای ما ارسال کنید. در مرحله بعد مادربورد لپ تاپ مورد بررسی قرار می گیرد و در نهایت هزینه تعمیر یا تعویض مادربورد لپ تاپ فوجیتسو ۱۳ اینچی Fujitsu LifeBook UH572  به شما اعلام می شود تا در صورت تایید، مادربورد لپ تاپ فوجیتسو ۱۳ اینچی Fujitsu LifeBook UH572 مورد تعمیر و یا تعویض قرار گیرد.