66760314 - تلگرام و واتس‌آپ 09014105008 - خیابان انقلاب، بین حافظ و فردوسی جنب نوین چرم، پ 816 واحد 12 و 13
انتخاب صفحه

مادربورد لپ تاپ فوجیتسو ۱۳ اینچی Fujitsu LifeBook S904

تعمیر مادربورد لپ تاپ فوجیتسو 13 اینچی Fujitsu LifeBook S904 در مرکز تعمیرات لپ تاپ 118 توسط تعمیرکاران و تکنسین های مجرب و آموزش دیده با قطعات و آی سی های اورجینال و اصلی صورت می پذیرد. بدلیل اینکه مادربورد لپ تاپ فوجیتسو 13 اینچی Fujitsu LifeBook S904 حساس ترین و مهم ترین سخت افزار موجود در لپ تاپ می باشد حتما باید در یک مرکز مجهز و توسط تعمیرکاری باسابقه مورد بررسی و تعمیر قرار گیرد.  برای اطلاع از قیمت مادربوردلپ تاپ فوجیتسو 13 اینچی Fujitsu LifeBook S904 و خرید مادربورد لپ تاپ فوجیتسو 13 اینچی Fujitsu LifeBook S904 می توانید با کارشناسان ما تماس برقرار کنید. لازم به ذکر است که کلیه فرآیند تعمیرات در این مرکز دارای گارانتی کتبی و مهلت تست بوده که پس از تعمیر لپ تاپ به شما داده می شود.

توضیحات

مادربورد لپ تاپ فوجیتسو ۱۳ اینچی Fujitsu LifeBook S904

تعمیر لپ تاپ Fujitsu در این مرکز تعمیراتی به صورت تخصصی و با قطعات اصلی انجام می گیرد. برای تعمیر مادربورد لپ تاپ Fujitsu نیازمند یک مرکز مجهز و تکنسین های کاربلد هستید که این مرکز از آن بهره می برد. تعمیر مادربورد لپ تاپ فوجیتسو ۱۳ اینچی Fujitsu LifeBook S904 در کمترین زمان ممکن و با مناسب ترینه قیمت انجام می شود. همچنین برای اطلاع از قیمت مادربورد لپ تاپ فوجیتسو ۱۳ اینچی Fujitsu LifeBook S904 و خرید مادربورد لپ تاپ فوجیتسو ۱۳ اینچی Fujitsu LifeBook S904 می توانید با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید. قابل ذکر است که کلیه پروسه تعمیرات دارای ضمانت و گارانتی کتبی می باشد.

مشخصات لپ تاپ فوجیتسو ۱۳ اینچی Fujitsu LifeBook S904

  • سازنده پردازنده: Intel
  • سری پردازنده: Core i5
  • مدل پردازنده: ۴۳۰۰U
  • محدوده سرعت پردازنده: تا ۲٫۰GHz
  • فرکانس پردازنده: ۱٫۹GHz up to 2.9 GHz
  • حافظه Cache:  مگابایت۳

فرآیند تعمیر و تعویض مادربورد لپ تاپ فوجیتسو ۱۳ اینچی Fujitsu LifeBook S904

در مرحله اول لپ تاپ فوجیتسو ۱۳ اینچی Fujitsu LifeBook S904 معیوب به مرکز تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ تحویل داده می شود و رسید لپ تاپ نیز تحویل شما می گردد. همچنین در صورت نیاز می توانید از طریق طریق پیک موتوری و پست، لپ تاپ خود را برای ما ارسال کنید. در مرحله بعد مادربورد لپ تاپ مورد بررسی قرار می گیرد و در نهایت هزینه تعمیر یا تعویض مادربورد لپ تاپ فوجیتسو ۱۳ اینچی Fujitsu LifeBook S904  به شما اعلام می شود تا در صورت تایید، مادربوردلپ تاپ فوجیتسو ۱۳ اینچی Fujitsu LifeBook S904 مورد تعمیر و یا تعویض قرار گیرد.