66760314 - تلگرام و واتس‌آپ 09014105008 - خیابان انقلاب، بین حافظ و فردوسی جنب نوین چرم، پ 816 واحد 12 و 13
انتخاب صفحه

مادربورد لپ تاپ فوجیتسو ۱۳ اینچی Fujitsu LifeBook 734

تعمیر مادربورد لپ تاپ فوجیتسو 13 اینچی Fujitsu LifeBook 734 جزو حساس ترین تعمیرات در لپ تاپ محسوب می شود.  در مرکز تعمیرات لپ تاپ 118 تعمیرکاران و تکنسین های مجرب و آموزش دیده با قطعات و آی سی های اورجینال و اصلی صورت می پذیرد. بدلیل اینکه مادربورد لپ تاپ فوجیتسو 13 اینچی Fujitsu LifeBook 734 حساس ترین و مهم ترین سخت افزار موجود در لپ تاپ می باشد حتما باید در یک مرکز مجهز و توسط تعمیرکاری باسابقه مورد بررسی و تعمیر قرار گیرد.  برای اطلاع از قیمت مادربورد لپ تاپ فوجیتسو 13 اینچی Fujitsu LifeBook 734 و خرید مادربورد لپ تاپ فوجیتسو 13 اینچی Fujitsu LifeBook 734 می توانید با کارشناسان ما تماس برقرار کنید. لازم به ذکر است که کلیه فرآیند تعمیرات در این مرکز دارای گارانتی کتبی و مهلت تست بوده که پس از تعمیر لپ تاپ به شما داده می شود.

توضیحات

مادربورد لپ تاپ فوجیتسو ۱۳ اینچی Fujitsu LifeBook 734

تعمیر لپ تاپ Fujitsu  و تعمیرات مادر بورد لپ تاپ فوجیتسو در این مرکز به صورت تخصصی و با قطعات اصلی انجام می گیرد. برای تعمیر مادربورد لپ تاپ Fujitsu نیازمند یک مرکز مجهز و تکنسین های کاربلد هستید که این مرکز از آن بهره می برد. تعمیر مادربورد لپ تاپ فوجیتسو ۱۳ اینچی Fujitsu LifeBook 734 در کمترین زمان ممکن و با مناسب ترینه قیمت انجام می شود. همچنین برای اطلاع از قیمت مادربورد لپ تاپ فوجیتسو ۱۳ اینچی Fujitsu LifeBook 734 و خرید مادربورد لپ تاپ فوجیتسو ۱۳ اینچی Fujitsu LifeBook 734 می توانید با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنیدو درخواست و سفارش خود را انجام دهید. قابل ذکر است که کلیه پروسه تعمیرات دارای ضمانت و گارانتی کتبی می باشد.

مشخصات لپ تاپ فوجیتسو ۱۳ اینچی Fujitsu LifeBook 734

  • سازنده پردازنده: Intel
  • سری پردازنده: Core i7
  • مدل پردازنده: ۴۶۱۰M
  • محدوده سرعت پردازنده: ۲٫۸ گیگاهرتز و بیشتر
  • فرکانس پردازنده: up to 3.70 GHz
  • حافظه Cache: ۴ مگابایت

فرآیند تعمیر و تعویض مادربورد لپ تاپ فوجیتسو ۱۳ اینچی Fujitsu LifeBook 734

در ابتدا لپ تاپ فوجیتسو ۱۳ اینچی Fujitsu LifeBook 734 خود را به مرکز تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ ارائه دهید سپس دستگاه شما پذیرش و رسید پذیرش به شما داده می شود. همچنین شما می توانید دستگاه خود را از طریق پست یا پیک داخل شهری به این مرکز بفرستید و شماره رسید دستگاه شما از طریق پیامک به شما ارسال می گردد.در مرحله بعد دستگاه شما توسط کارشناسان ما مورد بررسی قرار می گیرد و اعلام هزینه می شودو در صورت تایید هزینه، مادر بورد لپ تاپ فوجیتسو ۱۳ اینچی Fujitsu LifeBook 734 تعمیر و و یا تعویض می گردد.