66760314 - تلگرام و واتس‌آپ 09014105008 - خیابان انقلاب، بین حافظ و فردوسی جنب نوین چرم، پ 816 واحد 12 و 13
انتخاب صفحه

مادربورد لپ تاپ سونی وایو Sony VAIO SVE1413BCX

تعمیر مادربورد لپ تاپ سونی وایو Sony VAIO SVE1413BCX در مرکز تعمیرات لپ تاپ 118 توسط تعمیرکاران و تکنسین های مجرب و آموزش دیده با قطعات و آی سی های اورجینال و اصلی صورت می پذیرد. بدلیل اینکه مادربورد لپ تاپ سونی وایو Sony VAIO SVE1413BCX حساس ترین و مهم ترین سخت افزار موجود در لپ تاپ می باشد حتما باید در یک مرکز مجهز و توسط تعمیرکاری باسابقه مورد بررسی و تعمیر قرار گیرد.  برای اطلاع از قیمت مادربورد لپ تاپ سونی وایو Sony VAIO SVE1413BCX و خرید مادربورد لپ تاپ سونی وایو Sony VAIO SVE1413BCX  می توانید با کارشناسان ما تماس برقرار کنید. لازم به ذکر است که کلیه فرآیند تعمیرات در این مرکز دارای گارانتی کتبی و مهلت تست بوده که پس از تعمیر لپ تاپ به شما داده می شود.

توضیحات

تعمیر لپ تاپ سونی vaio  در این مرکز تعمیراتی به صورت تخصصی و با قطعات اصلی انجام می گیرد. برای تعمیر مادربورد لپ تاپ سونی وایو نیازمند یک مرکز مجهز و تکنسین های کاربلد هستید که این مرکز از آن بهره می برد. تعمیر مادربورد لپ تاپ سونی وایو Sony VAIO SVE1413BCX  در کمترین زمان ممکن و با مناسب ترینه قیمت انجام می شود. همچنین برای اطلاع از قیمت مادربورد لپ تاپ سونی وایو Sony VAIO SVE1413BCX  و خرید مادربورد لپ تاپ سونی وایو Sony VAIO SVE1413BCX  می توانید با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید. قابل ذکر است که کلیه پروسه تعمیرات دارای ضمانت و گارانتی کتبی می باشد.

مشخصات لپ تاپ سونی وایو Sony VAIO SVE1413BCX

  • سازنده پردازنده : Intel
  • سري پردازنده : Core i3
  • مدل پردازنده : ۳۱۲۰M
  • محدوده سرعت پردازنده : ۲٫۵ تا ۲٫۸ گيگاهرتز
  • فرکانس پردازنده : ۲٫۵۰GHz
  • حافظه کش : ۳ مگابايت

فرآیند تعمیر و تعویض مادربورد لپ تاپ سونی وایو مادربورد لپ تاپ سونی وایو Sony VAIO SVE1413BCX

در مرحله اول لپ تاپ سونی وایو Sony VAIO SVE1413BCX  معیوب به مرکز تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ تحویل داده می شود و رسید لپ تاپ نیز تحویل شما می گردد. همچنین در صورت نیاز می توانید از طریق طریق پیک موتوری و پست، لپ تاپ خود را برای ما ارسال کنید. در مرحله بعد مادربورد لپ تاپ مورد بررسی قرار می گیرد و در نهایت هزینه تعمیر یا تعویض مادربورد لپ تاپ سونی وایو Sony VAIO SVE1413BCX  به شما اعلام می شود تا در صورت تایید، مادربورد لپ تاپ سونی وایو Sony VAIO SVE1413BCX مورد تعمیر و یا تعویض قرار گیرد.