62935 - تلگرام و واتس‌آپ 09014105008 - خیابان انقلاب، بین حافظ و فردوسی جنب نوین چرم، پ 816 واحد 12 و 13
انتخاب صفحه

مادربرد مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook MLH2

تمام اجزای مک بوک به طور مستقیم و یا غیر مستقیم با مادر برد در ارتباط اند  که این ارتباط می تواند از طریق یک سوکت یا رابط اتصال و یا یک کابل برقرار گردد . تعمیر مادربرد مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook MLH2 با توجه به حساس بودن آن نیازمند تخصصص و تجهیزات پیشرفته است . مرکز تعمیرات لپ تاپ 118همراه با تعمیرکاران و تکنسین های مجرب و آموزش دیده با قطعات و آی سی های اورجینال و اصلی صورت می پذیرد. بدلیل اینکه مادربورد مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook MLH2 حساس ترین و مهم ترین سخت افزار موجود در لپ تاپ می باشد حتما باید در یک مرکز مجهز و توسط تعمیرکاری باسابقه مورد بررسی و تعمیر قرار گیرد.  برای اطلاع از قیمت مادربرد مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook MLH2 و مادربورد  مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook Pro MJLU2 و مک بوک مک بوک اپل MacBook Air MJVP2 و خرید مادربورد مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook MLH2 می توانید با کارشناسان ما تماس برقرار کنید. لازم به ذکر است که کلیه فرآیند تعمیرات در این مرکز دارای گارانتی کتبی و مهلت تست بوده که پس از تعمیر لپ تاپ به شما داده می شود.

توضیحات

تعمیر مک بوک در این مرکز تعمیراتی به صورت تخصصی و با قطعات اصلی انجام می گیرد. برای تعمیر مادربرد مک بوک نیازمند یک مرکز مجهز و تکنسین های کاربلد هستید که این مرکز از آن بهره می برد. تعمیر مادربرد مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook MLH2  در کمترین زمان ممکن و با مناسب ترینه قیمت انجام می شود. همچنین برای اطلاع از قیمت مادربرد مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook MLH2 و خرید مادربرد مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook MLH2 می توانید با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید. قابل ذکر است که کلیه پروسه تعمیرات دارای ضمانت و گارانتی کتبی می باشد.

مشخصات مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook MLH2

  • سازنده پردازنده: Intel
  • سری پردازنده: Core-M3
  • مدل پردازنده: ۶th Generation – Skylake
  • محدوده سرعت پردازنده: تا ۲٫۰GHz
  • فرکانس پردازنده: ۱٫۱GHz up to 2.2 GHz
  • حافظه  : ۴ مگابایت

فرآیند تعمیر و تعویض مادربرد مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook MLH2

در مرحله اول مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook MLH2 معیوب به مرکز تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ تحویل داده می شود و رسید لپ تاپ نیز تحویل شما می گردد. همچنین در صورت نیاز می توانید از طریق طریق پیک موتوری و پست، لپ تاپ خود را برای ما ارسال کنید. در مرحله بعد مادربورد لپ تاپ مورد بررسی قرار می گیرد و در نهایت هزینه تعمیر یا تعویض مادربرد مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook MLH2  به شما اعلام می شود تا در صورت تایید، مادربرد مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook MLH2 مورد تعمیر و یا تعویض قرار گیرد.