62935 - تلگرام و واتس‌آپ 09014105008 - خیابان انقلاب، بین حافظ و فردوسی جنب نوین چرم، پ 816 واحد 12 و 13
انتخاب صفحه

لولا لپ تاپ لنوو یوگا Lenovo Yoga 910 STAR WARS

تعمیر و تعویض لولا لنوو یوگا Lenovo Yoga 910 STAR WARS در مرکز تعمیرات لپ تاپ 118 توسط مهندسان با سابقه و متخصص و با قطعات اورجینال لپ تاپ صورت می گیرد. با توجه به حساسیت هنگام تعویض لولا لپ تاپ لنوو یوگا Lenovo Yoga 910 STAR WARS باید این تعمیرات در مرکزی مجهز انجام شود. شما می توانید برای اطلاع از قیمت لولا لنوو یوگا Lenovo Yoga 910 STAR WARS و خرید لولا لنوو یوگا Lenovo Yoga 910 STAR WARS با کارشناسان ما تماس بگیرید.

توضیحات

لولاهای صفحه نمایش لپ تاپ لنوو یوگا Lenovo Yoga 910 STAR WARS معمولا در دو طرف لپ تاپ قرار دارند. بیشتر لپ تاپ ها دارای دو لولا در چپ و راست قاب ال سی دی می باشند. برخی از لپ تاپ های صفحه تخت، دارای یک لولا در وسط قاب نمایش گر می باشند. معمولا ال سی دی های لپ تاپ به وسیله ی چند پیچ به قاب نگهدارنده متصل می شود. تعمیر لولای لپ تاپ لنوو و تعمیر لپ تاپ لنوو در مجموعه تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ توسط تکنسین مجرب و ماهر انجام می گیرد.

فرآیند تعمیر و تعویض لولا لپ تاپ لنوو یوگا Lenovo Yoga 910 STAR WARS به چه صورت است؟

برای تعمیر لولا لپ تاپ لنوو یوگا Lenovo Yoga 910 STAR WARS ابتدا باید لپ تاپ خود را به مجموعه تحویل بدهید تا پس از بررسی و کارشناسی توسط تعمیرکاران مشخص گردد که کدام لولا لپ تاپ دچار ایراد گردیده است. وقتی کار بررسی لپ تاپ به پایان رسید، هزینه تعمیرات و مدت زمان آن به مشتری اعلام می گردد تا پس از تایید وی کار تعمیر و تعویض لولای نوت بوک صورت پذیرد. در مرحله پایانی نیز بررسی مجددی روی لپ تاپ انجام می شود تا آماده تحویل به مشتری گردد.