62935 - تلگرام و واتس‌آپ 09014105008 - خیابان انقلاب، بین حافظ و فردوسی جنب نوین چرم، پ 816 واحد 12 و 13
انتخاب صفحه

قاب مک بوک اپل MacBook Air MJVP2

تعمیر قاب مک بوک اپل MacBook Air MJVP2 در مرکز تعمیرات لپ تاپ 118 توسط مهندسان با سابقه و متخصص و با قطعات اصلی مک بوک صورت می گیرد. برای اطلاع از قیمت قاب مک بوک اپل MacBook Air MJVP2 و خرید قاب مک بوک اپل MacBook Air MJVP2 و قاب مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook Pro MGXD2 کافی است با ما تماس گرفته تا بتوانید سفارش خود را ثبت نمایید. لازم به ذکر است که کلیه فرآیند تعمیرات در این مرکز تعمیرات دارای گارانتی کتبی و مهلت تست 10 روزه می باشد که در پایان فرایند تعمیرات به شما ارائه می گردد.

توضیحات

قاب مک بوک از قطعاتی است که امکان شکستگی در آن زیاد بوده و در چنین شرایطی باید کار تعمیر مک بوک را به یک مرکز مجهز و با سابقه سپرد. قاب مک بوک اپل MacBook Air MJVP2 خود از چهار قطعه متفاوت تشکیل شده است که با نام های A, B, C و D نامگذاری شده اند که به شرح زیر است.

  • قاب پشت مک بوک اپل MacBook Air MJVP2 یا قاب A  مک بوک
  • قاب جلو یا دور مک بوک اپل MacBook Air MJVP2 یا قاب B مک بوک
  • قاب دور کیبورد مک بوک اپل MacBook Air MJVP2 یا قاب C مک بوک
  • قاب کف مک بوک اپل MacBook Air MJVP2 یا قاب D مک بوک

کلیه قطعات بالا اصلی و اورجینال می باشد و این فروشگاه این تضمین را می دهد که قطعات خریداری شده از کیفیت بالایی برخوردار می باشند. تعمیرکاران این مجموعه از افراد حاذق و متخصص در امر تعمیرات لپ تاپ بوده که می توانند هرگونه مشکل بوجود آمده برای مک بوک را برطرف نمایند.

فرآیند تعمیر و تعویض قاب مک بوک اپل MacBook Air MJVP2به چه صورت است؟

برای تعمیر قاب مک بوک اپل MacBook Air MJVP2 ابتدا باید لپ تاپ خود را به مجموعه تحویل بدهید تا پس از بررسی و کارشناسی توسط تعمیرکاران مشخص گردد که کدام قاب مک بوک دچار ایراد گردیده است. وقتی کار بررسی لپ تاپ به پایان رسید، هزینه تعمیرات و مدت زمان آن به مشتری اعلام می گردد تا پس از تایید وی کار تعمیر لپ تاپ صورت پذیرد. در مرحله پایانی نیز بررسی مجددی روی لپ تاپ انجام می شود تا آماده تحویل به مشتری گردد.