62935 - تلگرام و واتس‌آپ 09014105008 - خیابان انقلاب، بین حافظ و فردوسی جنب نوین چرم، پ 816 واحد 12 و 13
انتخاب صفحه

قاب لپ تاپ لنوو Lenovo Ideapad S540

تعمیر قاب لپ تاپ لنوو Lenovo Ideapad S540 در مرکز تعمیرات لپ تاپ 118 توسط مهندسان با سابقه و متخصص و با قطعات اصلی لپ تاپ صورت می گیرد. برای اطلاع از قیمت قاب لپ تاپ لنوو Lenovo Ideapad S540 و خرید قاب لپ تاپ لنوو Lenovo Ideapad S540کافی است با ما تماس گرفته تا بتوانید سفارش خود را ثبت نمایید. لازم به ذکر است که کلیه فرآیند تعمیرات در این مرکز تعمیرات دارای گارانتی کتبی و مهلت تست 10 روزه می باشد که در پایان فرایند تعمیرات به شما ارائه می گردد.

  • قاب A و B با یکدیگر 280000 تومان
  • قاب C لپ تاپ 150000 تومان
  • قاب D لپ تاپ 220000 تومان

توضیحات

قاب لپ تاپ لنوو از قطعاتی است که امکان شکستگی در آن زیاد بوده و در چنین شرایطی باید کار تعمیر لپ تاپ لنوو  را به یک مرکز مجهز و با سابقه سپرد. قاب لپ تاپ لنوو Lenovo Ideapad S540  خود از چهار قطعه متفاوت تشکیل شده است که با نام های A, B, C و D نامگذاری شده اند که به شرح زیر است.

  • قاب پشت ال سی دی لپ تاپ لنوو Lenovo Ideapad S540 یا قاب A لپ تاپ لنوو
  • قاب جلو یا دور ال سی دی لپ تاپ لنوو Lenovo Ideapad S540 یا قاب B لپ تاپ لنوو
  • قاب دور کیبورد لپ تاپ لنوو Lenovo Ideapad S540  یا قاب C لپ تاپ لنوو
  • قاب کف لپ تاپ لنوو Lenovo Ideapad S540 یا قاب D لپ تاپ لنوو

کلیه قطعات بالا اصلی و اورجینال می باشد و این فروشگاه این تضمین را می دهد که قطعات خریداری شده از کیفیت بالایی برخوردار می باشند. تعمیرکاران این مجموعه از افراد حاذق و متخصص در امر تعمیرات لپ تاپ بوده که می توانند هرگونه مشکل بوجود آمده برای لپ تاپ را برطرف نمایند.

فرآیند تعمیر و تعویض قاب لپ تاپ لنوو Lenovo Ideapad S540 به چه صورت است؟

برای تعمیر قاب لپ تاپ لنوو Lenovo Ideapad S540  ابتدا باید لپ تاپ خود را به مجموعه تحویل بدهید تا پس از بررسی و کارشناسی توسط تعمیرکاران مشخص گردد که کدام قاب لپ تاپ دچار ایراد گردیده است. وقتی کار بررسی لپ تاپ به پایان رسید، هزینه تعمیرات و مدت زمان آن به مشتری اعلام می گردد تا پس از تایید وی کار تعمیر لپ تاپ صورت پذیرد. در مرحله پایانی نیز بررسی مجددی روی لپ تاپ انجام می شود تا آماده تحویل به مشتری گردد.