62935 - تلگرام و واتس‌آپ 09014105008 - خیابان انقلاب، بین حافظ و فردوسی جنب نوین چرم، پ 816 واحد 12 و 13
انتخاب صفحه

قاب لپ تاپ فوجیتسو ۱۴ اینچی Fujitsu LifeBook LH532

تعمیر قاب لپ تاپ فوجیتسو 14 اینچی Fujitsu LifeBook LH532 در مرکز تعمیرات لپ تاپ 118 توسط مهندسان با سابقه و متخصص و با قطعات اصلی لپ تاپ صورت می گیرد. برای اطلاع از قیمت قاب لپ تاپ فوجیتسو 14 اینچی Fujitsu LifeBook LH532 و خرید قاب لپ تاپ فوجیتسو 14 اینچی Fujitsu LifeBook LH532 کافی است با ما تماس گرفته تا بتوانید سفارش خود را ثبت نمایید. لازم به ذکر است که کلیه فرآیند تعمیرات در این مرکز تعمیرات دارای گارانتی کتبی و مهلت تست 10 روزه می باشد که در پایان فرایند تعمیرات به شما ارائه می گردد.

توضیحات

قاب لپ تاپ فوجیتسو از قطعاتی است که امکان شکستگی در آن زیاد بوده و در چنین شرایطی باید کار تعمیر لپ تاپ فوجیتسو را به یک مرکز مجهز و با سابقه سپرد. قاب لپ تاپ فوجیتسو ۱۴ اینچی Fujitsu LifeBook LH532 خود از چهار قطعه متفاوت تشکیل شده است که با نام های A, B, C و D نامگذاری شده اند که به شرح زیر است.

  • قاب پشت ال سی دی لپ تاپ فوجیتسو ۱۴ اینچی Fujitsu LifeBook LH532 یا قاب A لپ تاپ فوجیتسو
  • قاب جلو یا دور ال سی دی لپ تاپ فوجیتسو ۱۴ اینچی Fujitsu LifeBook LH532 یا قاب B لپ تاپ فوجیتسو
  • قاب دور کیبورد لپ تاپ فوجیتسو ۱۴ اینچی Fujitsu LifeBook LH532 یا قاب C لپ تاپ فوجیتسو
  • قاب کف لپ تاپ فوجیتسو ۱۴ اینچی Fujitsu LifeBook LH532 یا قاب D لپ تاپ فوجیتسو

کلیه قطعات بالا اصلی و اورجینال می باشد و این فروشگاه این تضمین را می دهد که قطعات خریداری شده از کیفیت بالایی برخوردار می باشند. تعمیرکاران این مجموعه از افراد حاذق و متخصص در امر تعمیرات لپ تاپ بوده که می توانند هرگونه مشکل بوجود آمده برای لپ تاپ را برطرف نمایند.

فرآیند تعمیر و تعویض قاب لپ تاپ فوجیتسو ۱۴ اینچی Fujitsu LifeBook LH532 به چه صورت است؟

برای تعمیر قاب لپ تاپ فوجیتسو ۱۴ اینچی Fujitsu LifeBook LH532 ابتدا باید لپ تاپ خود را به مجموعه تحویل بدهید تا پس از بررسی و کارشناسی توسط تعمیرکاران مشخص گردد که کدام قاب لپ تاپ دچار ایراد گردیده است. وقتی کار بررسی لپ تاپ به پایان رسید، هزینه تعمیرات و مدت زمان آن به مشتری اعلام می گردد تا پس از تایید وی کار تعمیر لپ تاپ صورت پذیرد. در مرحله پایانی نیز بررسی مجددی روی لپ تاپ انجام می شود تا آماده تحویل به مشتری گردد.