66760314 - تلگرام و واتس‌آپ 09014105008 - خیابان انقلاب، بین حافظ و فردوسی جنب نوین چرم، پ 816 واحد 12 و 13
انتخاب صفحه

قاب لپ تاپ توشيبا ان بي ۵۱۰-۱۰ Toshiba

تعمیر قاب لپ تاپ توشيبا ان بي 510-10 Toshiba در مرکز تعمیرات لپ تاپ 118 توسط مهندسان با سابقه و متخصص و با قطعات اصلی لپ تاپ صورت می گیرد. برای اطلاع از قیمت قاب لپ تاپ توشيبا ان بي 510-10 Toshiba و خرید قاب لپ تاپ توشيبا ان بي 510-10 Toshiba  کافی است با ما تماس گرفته تا بتوانید سفارش خود را ثبت نمایید. لازم به ذکر است که کلیه فرآیند تعمیرات در این مرکز تعمیرات دارای گارانتی کتبی و مهلت تست 10 روزه می باشد که در پایان فرایند تعمیرات به شما ارائه می گردد.

توضیحات

قاب لپ تاپ توشیبا  از قطعاتی است که امکان شکستگی در آن زیاد بوده و در چنین شرایطی باید کار تعمیر لپ تاپ توشیبا  را به یک مرکز مجهز و با سابقه سپرد. قاب لپ تاپ توشيبا ان بي ۵۱۰-۱۰ Toshiba  خود از چهار قطعه متفاوت تشکیل شده است که با نام های A, B, C و D نامگذاری شده اند که به شرح زیر است.

  • قاب پشت ال سی دی لپ تاپ توشيبا ان بي ۵۱۰-۱۰ Toshiba  یا قاب A لپ تاپ توشیبا
  • قاب جلو یا دور ال سی دی لپ تاپ توشيبا ان بي ۵۱۰-۱۰ Toshiba  یا قاب B لپ تاپ توشیبا
  • قاب دور کیبورد لپ تاپ توشيبا ان بي ۵۱۰-۱۰ Toshiba  یا قاب C لپ تاپ توشیبا
  • قاب کف لپ تاپ توشيبا ان بي ۵۱۰-۱۰ Toshiba  یا قاب D لپ تاپ توشیبا

کلیه قطعات بالا اصلی و اورجینال می باشد و این فروشگاه این تضمین را می دهد که قطعات خریداری شده از کیفیت بالایی برخوردار می باشند. تعمیرکاران این مجموعه از افراد حاذق و متخصص در امر تعمیرات لپ تاپ بوده که می توانند هرگونه مشکل بوجود آمده برای لپ تاپ را برطرف نمایند.

فرآیند تعمیر و تعویض قاب لپ تاپ توشيبا ان بي ۵۱۰-۱۰ Toshiba به چه صورت است؟

برای تعمیر قاب لپ تاپ توشيبا ان بي ۵۱۰-۱۰ Toshiba ابتدا باید لپ تاپ خود را به مجموعه تحویل بدهید تا پس از بررسی و کارشناسی توسط تعمیرکاران مشخص گردد که کدام قاب لپ تاپ دچار ایراد گردیده است. وقتی کار بررسی لپ تاپ به پایان رسید، هزینه تعمیرات و مدت زمان آن به مشتری اعلام می گردد تا پس از تایید وی کار تعمیر لپ تاپ صورت پذیرد. در مرحله پایانی نیز بررسی مجددی روی لپ تاپ انجام می شود تا آماده تحویل به مشتری گردد.