66760314 - تلگرام و واتس‌آپ 09014105008 - خیابان انقلاب، بین حافظ و فردوسی جنب نوین چرم، پ 816 واحد 12 و 13
انتخاب صفحه

قاب لپ تاپ اچ پی ۱۵- HP AY191NIA

تعمیر قاب لپ تاپ اچ پی 15- HP AY191NIA در مرکز تعمیرات لپ تاپ 118 توسط مهندسان با سابقه و متخصص و با قطعات اصلی لپ تاپ صورت می گیرد. برای اطلاع از قیمت قاب لپ تاپ اچ پی 15- HP AY191NIA و خرید قاب لپ تاپ اچ پی 15- HP AY191NIA کافی است با ما تماس گرفته تا بتوانید سفارش خود را ثبت نمایید. لازم به ذکر است که کلیه فرآیند تعمیرات در این مرکز تعمیرات دارای گارانتی کتبی و مهلت تست 10 روزه می باشد که در پایان فرایند تعمیرات به شما ارائه می گردد.

توضیحات

قاب لپ تاپ HP از قطعاتی است که امکان شکستگی در آن زیاد بوده و در چنین شرایطی باید کار تعمیر لپ تاپ HP را به یک مرکز مجهز و با سابقه سپرد. قاب لپ تاپ  اچ پی۱۵- HP AY191NIA  خود از چهار قطعه متفاوت تشکیل شده است که با نام های A, B, C و D نامگذاری شده اند که به شرح زیر است.

  • قاب پشت ال سی دی لپ تاپ اچ پی ۱۵- HP AY191NIA یا قاب A لپ تاپ اچ پی
  • قاب جلو یا دور ال سی دی لپ تاپ اچ پی ۱۵- HP AY191NIA یا قاب B لپ تاپ اچ پی
  • قاب دور کیبورد لپ تاپ اچ پی ۱۵- HP AY191NIA یا قاب C لپ تاپ اچ پی
  • قاب کف لپ تاپ اچ پی ۱۵- HP AY191NIA یا قاب D لپ تاپ اچ پی

کلیه قطعات بالا اصلی و اورجینال می باشد و این فروشگاه این تضمین را می دهد که قطعات خریداری شده از کیفیت بالایی برخوردار می باشند. تعمیرکاران این مجموعه از افراد حاذق و متخصص در امر تعمیرات لپ تاپ بوده که می توانند هرگونه مشکل بوجود آمده برای لپ تاپ را برطرف نمایند.

فرآیند تعمیر و تعویض قاب لپ تاپ اچ پی ۱۵- HP AY191NIA به چه صورت است؟

برای تعمیر قاب لپ تاپ اچ پی ۱۵- HP AY191NIA ابتدا باید لپ تاپ خود را به مجموعه تحویل بدهید تا پس از بررسی و کارشناسی توسط تعمیرکاران مشخص گردد که کدام قاب لپ تاپ دچار ایراد گردیده است. وقتی کار بررسی لپ تاپ به پایان رسید، هزینه تعمیرات و مدت زمان آن به مشتری اعلام می گردد تا پس از تایید وی کار تعمیر لپ تاپ صورت پذیرد. در مرحله پایانی نیز بررسی مجددی روی لپ تاپ انجام می شود تا آماده تحویل به مشتری گردد.