62935 - تلگرام و واتس‌آپ 09014105008 - خیابان انقلاب، بین حافظ و فردوسی جنب نوین چرم، پ 816 واحد 12 و 13
انتخاب صفحه

فن و هدسینگ مک بوک MacBook MNYF2

فن و هدسینگ اورجینال مک بوک MacBook MNYF2 در فروشگاه تعمیرات لپ تاپ 118 با قیمت مناسب و ارائه ضمانت نامه ی کتبی  ارائه می گردد. تعمیر فن و هدسینگ مک بوک MacBook MNYF2 توسط مهندسان با سابقه و متخصص و با قطعات اورجینال لپ تاپ صورت می گیرد. با توجه به حساسیت هنگام تعویض فن و هدسینگ مک بوک MacBook MNYF2 باید این تعمیرات در مرکزی مجهز انجام شود. شما می توانید برای اطلاع از قیمت فن و هدسینگ مک بوک MacBook MNYF2 و  فن و هدسینگ مک بوک ایر اپل MacBook Air MQD32 و فن و هدسینگ مک بوک پرو اپل همراه تاچ بار MacBook Pro MPTR2  و خرید فن و هدسینگ مک بوک MacBook MNYF2 با کارشناسان ما تماس بگیری6د.

توضیحات

فن و هدسینگ جزو قطعاتی است که قابل تعمیر و تعویض می باشند.فن و هدسینگ از جمله قطعات مهم در مک بوک ها هستند چون در صورت خرابی فن و هدسینگ مک بوک MacBook MNYF2 باعث داغی و خاموش شدن ناگهانی سیستم می شود. که در این مواقع باید به فکر تعمیر یا تعویض فن و هدسینگ مک بوک MacBook MNYF2 خود باشید.در  مرکز تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ تعمیر فن و هدسینگ و تعویض آن توسط کارشناسان مجرب و تکنسین های متخصص انجام می شود. واحد تعمیرات مک بوک با اتکا به قطعات اصلی و اورجینال و ابزارآلات مجهز و کارآمد توانایی تعمیر هرگونه ایراد سخت افزاری و نرم افزاری مک بوک را دارا می باشد.

فرآیند تعمیر و تعویض فن و هدسینگ مک بوک MacBook MNYF2

ابتدا مک بوک MacBook MNYF2 مشتری به مجموعه تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ ارائه شده و مشتری رسید لپ تاپ خود را دریافت می کند (تحویل دستگاه از طریق پیک موتوری و پست نیز امکان پذیر است). در مرحله بعد لپ تاپ مورد بررسی قرار می گیرد و در نهایت هزینه تعمیر فن و هدسینگ مک بوک MacBook MNYF2 به مشتری اعلام شده و در صورت رضایت مشتری تعویض فن و هدسینگ مک بوک MacBook MNYF2 انجام می شود و در نهایت لپ تاپ به شما صحیح و سالم تحویل داده می شود.

مشخصات مک بوک MacBook MNYF2

  • سازنده پردازنده:Intel
  • سری پردازنده: Core-M3
  • مدل پردازنده: Dual-core 7th Generation
  • محدوده سرعت پردازنده: تا ۲٫۰GHz
  • فرکانس پردازنده: ۱٫۲۰GHz up to 3.00 GHz
  • حافظه : ۴ مگابایت