66760314 - تلگرام و واتس‌آپ 09014105008 - خیابان انقلاب، بین حافظ و فردوسی جنب نوین چرم، پ 816 واحد 12 و 13
انتخاب صفحه

فن و هدسینگ مک بوک پرو اپل همراه تاچ بار MacBook Pro MPTR2

فن و هدسینگ اورجینال مک بوک پرو اپل همراه تاچ بار MacBook Pro MPTR2 در فروشگاه تعمیرات لپ تاپ 118 با قیمت مناسب و ارائه ضمانت نامه ی کتبی  ارائه می گردد. تعمیر فن و هدسینگ مک بوک پرو اپل همراه تاچ بار MacBook Pro MPTR2  توسط مهندسان با سابقه و متخصص و با قطعات اورجینال لپ تاپ صورت می گیرد. با توجه به حساسیت هنگام تعویض فن و هدسینگ مک بوک پرو اپل همراه تاچ بار MacBook Pro MPTR2 باید این تعمیرات در مرکزی مجهز انجام شود. شما می توانید برای اطلاع از قیمت فن و هدسینگ مک بوک پرو اپل همراه تاچ بار MacBook Pro MPTR2 و مک بوک پرو اپل تاچ بار MacBook Pro MPXV2 و مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook MLH2   و خرید فن و هدسینگ مک بوک پرو اپل همراه تاچ بار MacBook Pro MPTR2 با کارشناسان ما تماس بگیرید.

توضیحات

فن و هدسینگ جزو قطعاتی است که قابل تعمیر و تعویض می باشند.فن و هدسینگ از جمله قطعات مهم در مک بوک ها هستند چون در صورت خرابی فن و هدسینگ مک بوک پرو اپل همراه تاچ بار MacBook Pro MPTR2 باعث داغی و خاموش شدن ناگهانی سیستم می شود. که در این مواقع باید به فکر تعمیر یا تعویض فن و هدسینگ مک بوک پرو اپل همراه تاچ بار MacBook Pro MPTR2 خود باشید.در  مرکز تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ تعمیر فن و هدسینگ و تعویض آن توسط کارشناسان مجرب و تکنسین های متخصص انجام می شود. واحد تعمیرات مک بوک با اتکا به قطعات اصلی و اورجینال و ابزارآلات مجهز و کارآمد توانایی تعمیر هرگونه ایراد سخت افزاری و نرم افزاری مک بوک را دارا می باشد.

فرآیند تعمیر و تعویض فن و هدسینگ مک بوک پرو اپل همراه تاچ بار MacBook Pro MPTR2

ابتدا مک بوک پرو اپل همراه تاچ بار MacBook Pro MPTR2 مشتری به مجموعه تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ ارائه شده و مشتری رسید لپ تاپ خود را دریافت می کند (تحویل دستگاه از طریق پیک موتوری و پست نیز امکان پذیر است). در مرحله بعد لپ تاپ مورد بررسی قرار می گیرد و در نهایت هزینه تعمیر فن و هدسینگ مک بوک پرو اپل همراه تاچ بار MacBook Pro MPTR2  به مشتری اعلام شده و در صورت رضایت مشتری تعویض فن و هدسینگ مک بوک پرو اپل همراه تاچ بار MacBook Pro MPTR2 انجام می شود و در نهایت لپ تاپ به شما صحیح و سالم تحویل داده می شود.

مشخصات مک بوک پرو اپل همراه تاچ بار MacBook Pro MPTR2

  • سازنده پردازنده: Intel
  • سری پردازنده: Core i5
  • مدل پردازنده: Dual Core 7th Generation
  • محدوده سرعت پردازنده: ۲٫۲ تا ۲٫۵ گیگاهرتز
  • فرکانس پردازنده: ۲٫۳۰GHz up to 3.60 GHz