66760314 - تلگرام و واتس‌آپ 09014105008 - خیابان انقلاب، بین حافظ و فردوسی جنب نوین چرم، پ 816 واحد 12 و 13
انتخاب صفحه

فن و هدسینگ مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook MLH2

تعمیر فن و هدسینگ مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook MLH2 در مرکز تعمیرات لپ تاپ 118 توسط مهندسان با سابقه و متخصص و با قطعات اورجینال لپ تاپ صورت می گیرد. با توجه به حساسیت هنگام تعویض فن و هدسینگ مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook MLH2 باید این تعمیرات در مرکزی مجهز انجام شود. شما می توانید برای اطلاع از قیمت فن و هدسینگ مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook MLH2 و مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook Pro MJLU2 و مک بوک اپل MacBook Air MJVP2 و خرید فن و هدسینگ مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook MLH2 با کارشناسان ما تماس بگیرید.

توضیحات

تعمیر مک بوک در مرکز تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ توسط کارشناسان مجرب و تکنسین های متخصص انجام می شود. واحد تعمیرات لپ تاپ با اتکا به قطعات اصلی و اورجینال و ابزارآلات مجهز و کارآمد توانایی تعمیر هرگونه ایراد سخت افزاری و نرم افزاری لپ تاپ را دارا می باشد. تعویض یا تعمیر فن و هدسینگ مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook MLH2  از دیگر خدمات ارائه شده در این مرکز تعمیراتی می باشد. شما می توانید برای اطلاع از قیمت فن و هدسینگ مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook MLH2 و خرید فن و هدسینگ مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook MLH2 با کارشناسان ما تماس بگیرید. تعمیر و تعویض  فن و هدسینگ مک بوک در این واحد تعمیراتی دارای ضمانت و گارانتی کتبی به همراه مهلت تست می باشد.

فرآیند تعمیر و تعویض فن و هدسینگ مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook MLH2

ابتدا مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook MLH2 مشتری به مجموعه تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ ارائه شده و مشتری رسید لپ تاپ خود را دریافت می کند (تحویل دستگاه از طریق پیک موتوری و پست نیز امکان پذیر است). در مرحله بعد لپ تاپ مورد بررسی قرار می گیرد و در نهایت هزینه تعمیر فن و هدسینگ مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook MLH2  به مشتری اعلام شده و در صورت رضایت مشتری تعویض فن و هدسینگ مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook MLH2 انجام می شود و در نهایت لپ تاپ به شما صحیح و سالم تحویل داده می شود.

مشخصات مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook MLH2

  • سازنده پردازنده: Intel
  • سری پردازنده: Core-M3
  • مدل پردازنده: ۶th Generation – Skylake
  • محدوده سرعت پردازنده: تا ۲٫۰GHz
  • فرکانس پردازنده: ۱٫۱GHz up to 2.2 GHz
  • حافظه  : ۴ مگابایت