66760314 - تلگرام و واتس‌آپ 09014105008 - خیابان انقلاب، بین حافظ و فردوسی جنب نوین چرم، پ 816 واحد 12 و 13
انتخاب صفحه

فن و هدسینگ مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook Pro MJLU2

تعمیر فن و هدسینگ مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook Pro MJLU2  در مرکز تعمیرات لپ تاپ 118 توسط مهندسان با سابقه و متخصص و با قطعات اورجینال لپ تاپ صورت می گیرد. با توجه به حساسیت هنگام تعویض فن و هدسینگ مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook Pro MJLU2 باید این تعمیرات در مرکزی مجهز انجام شود. شما می توانید برای اطلاع از قیمت فن و هدسینگ مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook Pro MJLU2 و مک بوک اپل MacBook Air MJVP2 و خرید فن و هدسینگ مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook Pro MJLU2  با کارشناسان ما تماس بگیرید.

توضیحات

تعمیر مک بوک در مرکز تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ توسط کارشناسان مجرب و تکنسین های متخصص انجام می شود. واحد تعمیرات لپ تاپ با اتکا به قطعات اصلی و اورجینال و ابزارآلات مجهز و کارآمد توانایی تعمیر هرگونه ایراد سخت افزاری و نرم افزاری لپ تاپ را دارا می باشد. تعویض یا تعمیر فن و هدسینگ مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook Pro MJLU2  از دیگر خدمات ارائه شده در این مرکز تعمیراتی می باشد. شما می توانید برای اطلاع از قیمت فن و هدسینگ مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook Pro MJLU2 و خرید فن و هدسینگ مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook Pro MJLU2  با کارشناسان ما تماس بگیرید. تعمیر و تعویض  فن و هدسینگ مک بوک در این واحد تعمیراتی دارای ضمانت و گارانتی کتبی به همراه مهلت تست می باشد.

فرآیند تعمیر و تعویض فن و هدسینگ مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook Pro MJLU2

ابتدا مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook Pro MJLU2 مشتری به مجموعه تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ ارائه شده و مشتری رسید لپ تاپ خود را دریافت می کند (تحویل دستگاه از طریق پیک موتوری و پست نیز امکان پذیر است). در مرحله بعد لپ تاپ مورد بررسی قرار می گیرد و در نهایت هزینه تعمیر فن و هدسینگ مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook Pro MJLU2  به مشتری اعلام شده و در صورت رضایت مشتری تعویض فن و هدسینگ مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook Pro MJLU2 انجام می شود و در نهایت لپ تاپ به شما صحیح و سالم تحویل داده می شود.

مشخصات مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook Pro MJLU2

  • سازنده پردازنده: Intel
  • سری پردازنده: Core i7
  • مدل پردازنده: Haswell
  • محدوده سرعت پردازنده: ۲٫۸ گیگاهرتز و بیشتر
  • فرکانس پردازنده: ۲٫۸۰GHz up to 4.00 GHz
  • حافظه Cache: ۶ مگابایت