62935 - تلگرام و واتس‌آپ 09014105008 - خیابان انقلاب، بین حافظ و فردوسی جنب نوین چرم، پ 816 واحد 12 و 13
انتخاب صفحه

فن و هدسینگ لپ تاپ لنوو یوگا Lenovo Yoga 910 STAR WARS

تعمیر فن و هدسینگ لپ تاپ لنوو یوگا Lenovo Yoga 910 STAR WARS  در مرکز تعمیرات لپ تاپ 118 توسط مهندسان با سابقه و متخصص و با قطعات اورجینال لپ تاپ صورت می گیرد. با توجه به حساسیت هنگام تعویض فن و هدسینگ لپ تاپ لنوو یوگا Lenovo Yoga 910 STAR WARS باید این تعمیرات در مرکزی مجهز انجام شود. شما می توانید برای اطلاع از قیمت فن و هدسینگ لپ تاپ لنوو یوگا Lenovo Yoga 910 STAR WARS و خرید فن و هدسینگ لپ تاپ لنوو یوگا Lenovo Yoga 910 STAR WARS  با کارشناسان ما تماس بگیرید.

توضیحات

تعمیر لپ تاپ لنوو  در مرکز تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ توسط کارشناسان مجرب و تکنسین های متخصص انجام می شود. واحد تعمیرات لپ تاپ با اتکا به قطعات اصلی و اورجینال و ابزارآلات مجهز و کارآمد توانایی تعمیر هرگونه ایراد سخت افزاری و نرم افزاری لپ تاپ را دارا می باشد. تعویض یا تعمیر فن و هدسینگ لپ تاپ لنوو یوگا Lenovo Yoga 910 STAR WARS  از دیگر خدمات ارائه شده در این مرکز تعمیراتی می باشد. شما می توانید برای اطلاع از قیمت فن و هدسینگ لپ تاپ لنوو یوگا Lenovo Yoga 910 STAR WARS  و خرید فن و هدسینگ لپ تاپ لنوو یوگا Lenovo Yoga 910 STAR WARS  با کارشناسان ما تماس بگیرید. تعمیر و تعویض فن و هدسینگ لپ تاپ در این واحد تعمیراتی دارای ضمانت و گارانتی کتبی به همراه مهلت تست می باشد.

فرآیند تعمیر و تعویض فن و هدسینگ لپ تاپ لنوو یوگا Lenovo Yoga 910 STAR WARS

ابتدا لپ تاپ لنوو یوگا Lenovo Yoga 910 STAR WARS  مشتری به مجموعه تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ ارائه شده و مشتری رسید لپ تاپ خود را دریافت می کند (تحویل دستگاه از طریق پیک موتوری و پست نیز امکان پذیر است). در مرحله بعد لپ تاپ مورد بررسی قرار می گیرد و در نهایت هزینه تعمیر فن و هدسینگ لپ تاپ لنوو یوگا Lenovo Yoga 910 STAR WARS  به مشتری اعلام شده و در صورت رضایت مشتری تعویض فن و هدسینگ لپ تاپ لنوو یوگا Lenovo Yoga 910 STAR WARS انجام می شود و در نهایت لپ تاپ به شما صحیح و سالم تحویل داده می شود.

مشخصات لپ تاپ لنوو یوگا Lenovo Yoga 910 STAR WARS

  • سازنده پردازنده : Intel
  • سري پردازنده : Core i7
  • مدل پردازنده : ۷۵۰۰U
  • محدوده سرعت پردازنده : ۲٫۵ تا ۲٫۸ گيگاهرتز
  • فرکانس پردازنده : ۲٫۷۰GHz up to 3.50GHzGHz
  • حافظه Cache : مگابايت ۴