62935 - تلگرام و واتس‌آپ 09014105008 - خیابان انقلاب، بین حافظ و فردوسی جنب نوین چرم، پ 816 واحد 12 و 13
انتخاب صفحه

فن و هدسینگ لپ تاپ فوجیتسو ۱۳ اینچی Fujitsu LifeBook S904

یکی از دلایل تعمیر و تعویض فن و هیت سینگ لپ تاپ تعویض خمیر سیلیکون است که روی چیپ گرافیک و CPU قرار گرفته می باشد خمیر سیلیکون نیز همانند فن چون نقش آن خنک نگه داشتن لپ تاپ می باشد تعویض نگردد باعث خرابی سیستم می شود.فن و هدسینگ ها که شامل دو قسمت می باشند فن که همان پره های پلاستیکی هستند و زمانی که لپ تاپ  روشن است به راحتی صدای آن شنیده می شود و سینگ آن لوله ای است که روی چیپ و CPU قرار می گیرد. زمانی که  لپ تاپ فوجیتسو 13 اینچی Fujitsu LifeBook S904 روشن است و بعد از مدتی لپ تاپ بیشتر از حد اندازه گرم شود. گرم شدن بیش از حد سیستم یکی از نشانه های خرابی های سیستم محسوب می شود گرد و خاک یکی از دلایل خرابی و از کار افتادن فن لپ تاپ می شودتعمیر و تعویض فن و هدسینگ لپ تاپ فوجیتسو 13 اینچی Fujitsu LifeBook S904 جزو ضرروی ترین تعمیر در لپ تاپ  محسوب می شود که در صورت خرابی آن باید زوذ تعویض گردد زیرا می توان باعث خرابی اساسی در سایر قسمت های لپ تاپ گردد یا به طور کل لپ تا خاموش شود.تعمیر فن و هدسینگ لپ تاپ فوجیتسو 13 اینچی Fujitsu LifeBook S904 و فن و هدسینگ لپ تاپ فوجیتسو 14 اینچی Fujitsu LifeBook LH532 و  فن و هدسینگ لپ تاپ فوجیتسو 13 اینچی Fujitsu LifeBook UH752  در مرکز تعمیرات لپ تاپ 118 توسط مهندسان با سابقه و متخصص و با قطعات اورجینال لپ تاپ صورت می گیرد. با توجه به حساسیت هنگام تعویض فن و هدسینگ لپ تاپ فوجیتسو 13 اینچی Fujitsu LifeBook S904 باید این تعمیرات در مرکزی مجهز انجام شود. شما می توانید برای اطلاع از قیمت فن و هدسینگ لپ تاپ فوجیتسو 13 اینچی Fujitsu LifeBook S904 و خرید فن و هدسینگ لپ تاپ فوجیتسو 13 اینچی Fujitsu LifeBook S904 با کارشناسان ما تماس بگیرید.

توضیحات

فن و هدسینگ لپ تاپ فوجیتسو ۱۳ اینچی Fujitsu LifeBook S904

تعمیر لپ تاپ فوجیتسو و تعمیر و تعویض فن و هدسینگ لپ تاپ فوجیتسو ۱۳ اینچی Fujitsu LifeBook S904 در مرکز تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ با مجرب ترین تعمیرکاران و با دستگاه مجهز و پیشرفته صورت می گیرد. از آنجا که فن و هدسینگ در لپ تاپ جزو قطعات مهم و اصلی می باشد و نقش اصلی آن خنک نگه داشتن لپ تاپ می باشد در صورتی که فن و هدسینگ لپ تاپ فوجیتسو ۱۳ اینچی Fujitsu LifeBook S904 دچار خرابی شود در اسرع وقت باید برای تعویض و تعمیر فن و هدسینگ لپ تاپ فوجیتسو ۱۳ اینچی Fujitsu LifeBook S904 اقدام نمایید. فن لپ تاپ همانطور که از اسم آن پیدا است شامل فن با پره پلاستیکی می باشد و اما هیتسینگ شامل لوله ای مسی رنگ که روی چیپ گرافیک و CPU قرار می گیرد. صدای فن خنک کننده لپ تاپ در هنگام روشن بودن لپ تاپ فوجیتسو به راحتی شنیده می شود.در نتیجه تشخیص خرابی فن برای کاربر آسان می شود.یکی دیگر از دلایل شایع خرابی فن و هدسینک لپ تاپ جمع شدن گرد و غبار در طول چند سال می باشد که باعث نچرخیدن فن و این رابطه مستقیم با زود داغ شدن سیستم دارد.که در اینصورت مادربورد لپ تاپ نیز دچار نقص می شود و در بدترین حالت باعث خاموشی لپ تاپ می گردد. شما می توانید برای اطلاع از قیمت فن و هدسینگ لپ تاپ فوجیتسو۱۳ اینچی Fujitsu LifeBook S904 و خرید فن و هدسینگ لپ تاپ فوجیتسو ۱۳ اینچی Fujitsu LifeBook S904 با کارشناسان ما تماس بگیرید. تعمیر و تعویض فن و هدسینگ لپ تاپ در این واحد تعمیراتی دارای ضمانت و گارانتی کتبی به همراه مهلت تست می باشد.

فرآیند تعمیر و تعویض فن و هدسینگ لپ تاپ فوجیتسو ۱۳ اینچی Fujitsu LifeBook S904

فرآیند تعمیر و تعویض فن و هدسینگ لپ تاپ فوجیتسو ۱۳ اینچی Fujitsu LifeBook S904 طی سه پروسه ی زمانی انجام می شودمرحله اول تحویل لپ تاپ به مجموعه تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ می باشد که شما در این مرحله می توانید حضوری تشریف بیاورید یا اینکه لپ تاپ خویش را طریق پیک داخل شهری و یا پست برای ما ارسال نمایید که در این صورت در زمان دریافت دستگاه همکاران ما با شما تماس گرفته و کد پذیریش لپ تاپ به شما داده می شود. مرحله دوم سیستم وارد پروسه ی تعمیر می شود و سپس مدت زمان تعمیر و هزینه تعمیر به مشتری اعلام می گردد و و مررحله سوم در صورت رضایت مشتری فن و هدسینگ لپ تاپ فوجیتسو ۱۳ اینچی Fujitsu LifeBook S904  تعمیر و یا تعویض می گردد. لازم به ذکر است که تمامی قطعات موجود در فروشگاه تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ اورجینال و دارای گارانتی می باشند.