66760314 - تلگرام و واتس‌آپ 09014105008 - خیابان انقلاب، بین حافظ و فردوسی جنب نوین چرم، پ 816 واحد 12 و 13
انتخاب صفحه

شارژر مک بوک MacBook MNYF2

 شارژر مک بوک MacBook MNYF2 و آرشیو کاملی از شارژر های اورجینال مک بوک همراه با مشاوره و تست و گارانتی کتبی در مرکز تعمیرات لپ تاپ 118 به فروش می رسد. خرید شارژر مک بوک MacBook MNYF2 دارای یک رابط مغانطیسی DC است. زمانی که آداپتور به صورت ناگهانی از سیستم جدا شود به سیستم آسیبی نمی رسد. شارژر اوریجینال مک بوک MacBook MNYF2 در مرکز تعمیرات لپ تاپ 118 به فروش می رسد. تعمیر مک بوک و تعویض شارژر مک بوکMacBook MNYF2 و شارژر مک بوک ایر اپل MacBook Air MQD32 و شارژر مک بوک پرو اپل همراه تاچ بار MacBook Pro MPTR2 و  مک بوک پرو MacBook Pro Retina 15″ A1398 2015 EMC 2909 همراه با مشاوره کارشناسان و تعمیرکاران مجرب و ماهر همراه با تجهیزات مناسب انجام می شود. کلیه خدمات تعمیرات در این مجموعه از گارانتی و ضمانت کتبی برخوردار می باشد.

توضیحات

شارژر مک بوک MacBook MNYF2 یکی از قطعات مصرفی در لپ تاپ است. که با خرابی و ایرادهای زیادی از قبیل پوسیدگی کابل شارژر، سوکت شارژرمک بوک MacBook MNYF2 مواجه می شود. در این شرایط باید به تعمیر مک بوک MacBook MNYF2 و شارژر آن پرداخت. شارژر مک بوک همانند هر وسیله الکتریکی دیگر پس از گذراندن طول عمرمفید خود با خرابی مواجه می گردد در نتیجه شارژر مک بوک MacBook MNYF2 باید تعمیر یا تعویض گردد. این مرکز با در اختیار داشتن آرشیو کاملی از شارژرهای لپ تاپ می تواند هرگونه خدماتی از قبیل تعمیرشارژر، تعویض شارژر و فروش شارژر را به مشتری ارئه دهد.

فرآیند تعمیر و تعویض شارژر مک بوک MacBook MNYF2 به چه صورت است؟

ابتدا  مک بوک MacBook MNYF2 مشتری به مجموعه تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ ارائه شده و مشتری رسید لپ تاپ خود را دریافت می کند (تحویل دستگاه از طریق پیک موتوری و پست نیز امکان پذیر است). در مرحله بعد شارژر لپ تاپ مورد بررسی قرار گرفته و در نهایت هزینه تعمیر شارژر یا تعویض شارژر  مک بوک MacBook MNYF2 به مشتری اعلام شده و در صورت رضایت مشتری تعمیر یا تعویض شارژر مک بوک MacBook MNYF2 انجام می شود.