66760314 - تلگرام و واتس‌آپ 09014105008 - خیابان انقلاب، بین حافظ و فردوسی جنب نوین چرم، پ 816 واحد 12 و 13
انتخاب صفحه

شارژر مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook MLH2

شارژر  مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook MLH2 دارای یک رابط مغانطیسی DC است. زمانی که آداپتور به صورت ناگهانی از سیستم جدا شود به سیستم آسیبی نمی رسد. شارژر اوریجینال مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook MLH2 و مک بوک پرو MacBook Pro Retina 15″ A1398 2015 EMC 2909  و شارژر مک بوک اپل MacBook Air MJVP2 در مرکز تعمیرات لپ تاپ 118 به فروش می رسد. تعمیر مک بوک و تعویض شارژر مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook MLH2 همراه با مشاوره کارشناسان و تعمیرکاران مجرب و ماهر همراه با تجهیزات مناسب انجام می شود. کلیه خدمات تعمیرات در این مجموعه از گارانتی و ضمانت کتبی برخوردار می باشد.

توضیحات

شارژر  مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook MLH2 یکی از قطعات مصرفی در لپ تاپ است. که با خرابی و ایرادهای زیادی از قبیل پوسیدگی کابل شارژر، سوکت شارژر مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook MLH2 مواجه می شود. در این شرایط باید به تعمیر  مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook MLH2 و شارژر آن پرداخت. شارژر مک بوک همانند هر وسیله الکتریکی دیگر پس از گذراندن طول عمرمفید خود با خرابی مواجه می گردد در نتیجه شارژر مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook MLH2  باید تعمیر یا تعویض گردد. این مرکز با در اختیار داشتن آرشیو کاملی از شارژرهای لپ تاپ می تواند هرگونه خدماتی از قبیل تعمیرشارژر، تعویض شارژر و فروش شارژر را به مشتری ارئه دهد.

فرآیند تعمیر و تعویض شارژر مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook MLH2 به چه صورت است؟

ابتدا مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook MLH2 مشتری به مجموعه تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ ارائه شده و مشتری رسید لپ تاپ خود را دریافت می کند (تحویل دستگاه از طریق پیک موتوری و پست نیز امکان پذیر است). در مرحله بعد شارژر لپ تاپ مورد بررسی قرار گرفته و در نهایت هزینه تعمیر شارژر یا تعویض شارژر مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook MLH2 به مشتری اعلام شده و در صورت رضایت مشتری تعمیر یا تعویض شارژر مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook MLH2 انجام می شود.