66760314 - تلگرام و واتس‌آپ 09014105008 - خیابان انقلاب، بین حافظ و فردوسی جنب نوین چرم، پ 816 واحد 12 و 13
انتخاب صفحه

شارژرمک بوک پرو اپل تاچ بار MacBook Pro MPXV2

فروش شارژر مک بوک پرو اپل تاچ بار MacBook Pro MPXV2 و آرشیو کاملی از شارژر های اورجینال مک بوک همراه با مشاوره و تست و گارانتی کتبی در مرکز تعمیرات لپ تاپ 118 امکان پذیر است. خرید شارژر مک بوک پرو اپل تاچ بار MacBook Pro MPXV2 دارای یک رابط مغانطیسی DC است. زمانی که آداپتور به صورت ناگهانی از سیستم جدا شود به سیستم آسیبی نمی رسد. شارژر اوریجینال مک بوک پرو اپل تاچ بار MacBook Pro MPXV2 در مرکز تعمیرات لپ تاپ 118 به فروش می رسد. تعمیر مک بوک و تعویض شارژر مک بوک پرو اپل تاچ بار MacBook Pro MPXV2 و  مک بوک پرو MacBook Pro Retina 15″ A1398 2015 EMC 2909 همراه با مشاوره کارشناسان و تعمیرکاران مجرب و ماهر همراه با تجهیزات مناسب انجام می شود. کلیه خدمات تعمیرات در این مجموعه از گارانتی و ضمانت کتبی برخوردار می باشد.

توضیحات

فروش شارژر مک بوک پرو اپل تاچ بار MacBook Pro MPXV2 با ارشیو کاملی از شارژر ها مک بوک در مرکز تعمیرات لپ تاپ۱۱۸ همراه ضمانت نامه کتبی  و قیمت مناسب شارژر مک بوک  صورت می پذیرد. تعویض شارژر مک بود و تعمیر آن نیز توسط تعمیرکاران ما با داشتن تجهیزات مناسب و تخصص کافی انجام می شود. شارژر ها نیز مانند دیگر قطعات مصرفی در مک بوک ها دارای بیشترین خرابی هستند .

فرآیند تعمیر و تعویض شارژر مک بوک پرو اپل تاچ بار MacBook Pro MPXV2 به چه صورت است؟

ابتدا مک بوک پرو اپل تاچ بار MacBook Pro MPXV2 مشتری به مجموعه تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ ارائه شده و مشتری رسید لپ تاپ خود را دریافت می کند (تحویل دستگاه از طریق پیک موتوری و پست نیز امکان پذیر است). در مرحله بعد شارژر لپ تاپ مورد بررسی قرار گرفته و در نهایت هزینه تعمیر شارژر یا تعویض شارژر  مک بوک پرو اپل تاچ بار MacBook Pro MPXV2 به مشتری اعلام شده و در صورت رضایت مشتری تعمیر یا تعویض شارژر ۱۱ اینچی مک بوک اپل MacBook Air MJVP2  انجام می شود.