62935 - تلگرام و واتس‌آپ 09014105008 - خیابان انقلاب، بین حافظ و فردوسی جنب نوین چرم، پ 816 واحد 12 و 13
انتخاب صفحه

تاچ پد لپ تاپ ۱۵ اینچی مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook Pro MJLU2

تاچ پد مک بوک جزو قطعاتی هستند که کاربر بیشترین اسفاده از آن را دارد درنتیجه خرابی زیاد در این قطعه طبیعی است .تعمیر 15 اینچی مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook Pro MJLU2 در مرکز تعمیرات لپ تاپ 118 توسط مهندسان با سابقه و متخصص و با قطعات اصلی مک بوک صورت می گیرد. برای اطلاع از قیمت تاچ پد لپ تاپ 15 اینچی مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook Pro MJLU2 و خرید تاچ پد لپ تاپ 15 اینچی مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook Pro MJLU2 و تاچ پد لپ تاپ 11 اینچی مک بوک اپل MacBook Air MJVP2 و تاچ پد مک بوک 13 اینچی اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook Pro MGXD2 با کارشناسان ما تماس بگیرید. از آنجایی که تعمیر تاچ پد لپ تاپ 15 اینچی مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook Pro MJLU2 باید با ابزارآلات مناسب انجام شود باید این فرآیند در مجموعه ای مجهز انجام شود. کلیه تعمیرات تاچ پد مک بوک و تعمیر مک بوک دارای گارانتی کتبی و مهلت تست مشخص می باشد که در پایان فرایند تعمیرات به شما ارائه می گردد.

توضیحات

تاچ پد لپ تاپ ۱۵ اینچی مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook Pro MJLU2

تاچ پد در همه لپ تاپ و مک بوک ها جزو قطعاتی است که کلیه ی کاربران بیشترین استفاده از آن را دارند و دچار خرابی بیشتر می شود. تعمیر تاچ پد مک بوک و تعویض آن در مرکز تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ توسط تکنسین متخصص و ماهر همراه با تجهیزات مناسب انجام می شود.  تعمیر و تعویض تاچ پد لپ تاپ ۱۵ اینچی مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook Pro MJLU2 با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به شما عزیزان ارائه می گردد. همچنین می توانید برای اطلاع از قیمت تاچ پد لپ تاپ ۱۵ اینچی مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook Pro MJLU2 و خرید تاچ پد لپ تاپ ۱۵ اینچی مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook Pro MJLU2 با کارشناسان ما تماس بگیرید. انجام تعمیرات در این مرک  شامل گارانتی و ضمانت می باشد که در پایان پروسه تعمیرات به کاربران ارائه می شود.

فرآیند تعمیر و تعویض تاچ پد لپ تاپ ۱۵ اینچی مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook Pro MJLU2

ابتدا لپ تاپ ۱۵ اینچی مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook Pro MJLU2 وارد مجموعه تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ می شود و پس از پذیرش، رسید تعمیرات لپ تاپ به شما ارائه می شود (تحویل دستگاه از طریق پیک موتوری و پست نیز امکان پذیر است). پس از اتمام پذیرش تاچ پد لپ تاپ توسط کارشناس مورد بررسی قرار می گیرد تا هزینه تعمیر تاچ پد لپ تاپ ۱۵ اینچی مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook Pro MJLU2 به مشتری اعلام شود. اکنون پس از تایید و رضایت مشتری می توان کار تعویض یا تعمیر تاچ پد لپ تاپ ۱۵ اینچی مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook Pro MJLU2  را انجام داد و در نهایت لپ تاپ به شما صحیح و سالم تحویل داده می شود.

مشخصات لپ تاپ ۱۵ اینچی مک بوک اپل با صفحه نمایش رتینا MacBook Pro MJLU2

  • سازنده پردازنده: Intel
  • سری پردازنده: Core i7
  • مدل پردازنده: Haswell
  • محدوده سرعت پردازنده: ۲٫۸ گیگاهرتز و بیشتر
  • فرکانس پردازنده: ۲٫۸۰GHz up to 4.00 GHz
  • حافظه Cache: ۶ مگابایت