62935 - تلگرام و واتس‌آپ 09014105008 - خیابان انقلاب، بین حافظ و فردوسی جنب نوین چرم، پ 816 واحد 12 و 13
انتخاب صفحه

تاچ پد لپ تاپ لنوو تینک پد Lenovo ThinkPad T470

تعمیر تاچ پد لپ تاپ لنوو تینک پد Lenovo ThinkPad T470 در مرکز تعمیرات لپ تاپ 118 توسط مهندسان با سابقه و متخصص و با قطعات اصلی لپ تاپ صورت می گیرد. برای اطلاع از قیمت تاچ پد لپ تاپ لنوو تینک پد Lenovo ThinkPad T470 و خرید تاچ پد لپ تاپ لنوو تینک پد Lenovo ThinkPad T470 با کارشناسان ما تماس بگیرید. از آنجایی که تعمیر تاچ پد لپ تاپ لنوو تینک پد Lenovo ThinkPad T470 باید با ابزارآلات مناسب انجام شود باید این فرآیند در مجموعه ای مجهز انجام شود. کلیه تعمیرات تاچ پد لپ تاپ دارای گارانتی کتبی و مهلت تست مشخص می باشد که در پایان فرایند تعمیرات به شما ارائه می گردد.

توضیحات

تعمیر لپ تاپ لنوو و قطعات مختلف آن از خدمات ارائه شده در این مرکز تعمیرات می باشد. تعمیر تاچ پد لپ تاپ لنوو و تعویض آن باید توسط تنکسین متخصص و تجهیزات مناسب انجام شود. تعمیر و تعویض تاچ پد لپ تاپ لنوو تینک پد Lenovo ThinkPad T470 با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به شما عزیزان ارائه می گردد. همچنین می توانید برای اطلاع از قیمت تاچ پد لپ تاپ لنوو تینک پد Lenovo ThinkPad T470 و خرید تاچ پد لپ تاپ لنوو تینک پد Lenovo ThinkPad T470 با کارشناسان ما تماس بگیرید. انجام تعمیرات در این مرکز شامل گارانتی و ضمانت می باشد که در پایان پروسه تعمیرات به کاربران ارائه می شود.

فرآیند تعمیر و تعویض تاچ پد لپ تاپ لنووتینک پد Lenovo ThinkPad T470

ابتدا لپ تاپ لنوو تینک پد Lenovo ThinkPad T470 وارد مجموعه تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ می شود و پس از پذیرش، رسید تعمیرات لپ تاپ به شما ارائه می شود (تحویل دستگاه از طریق پیک موتوری و پست نیز امکان پذیر است). پس از اتمام پذیرش تاچ پد لپ تاپ توسط کارشناس مورد بررسی قرار می گیرد تا هزینه تعمیر تاچ پد لپ تاپ لنوو تینک پد Lenovo ThinkPad T470 به مشتری اعلام شود. اکنون پس از تایید و رضایت مشتری می توان کار تعویض یا تعمیر تاچ پد لپ تاپ لنوو تینک پد Lenovo ThinkPad T470 را انجام داد و در نهایت لپ تاپ به شما صحیح و سالم تحویل داده می شود.

مشخصات لپ تاپ لنوو تینک پد Lenovo ThinkPad T470

  • سازنده پردازنده : Intel
  • سري پردازنده : Core i7
  • مدل پردازنده : ۷۵۰۰U
  • محدوده سرعت پردازنده : ۲٫۸ گيگاهرتز و بيشتر
  • فرکانس پردازنده : ۲٫۷۰GHz up to 3.50GHzGHz
  • حافظه Cache : مگابايت ۴