66760314 - تلگرام و واتس‌آپ 09014105008 - خیابان انقلاب، بین حافظ و فردوسی جنب نوین چرم، پ 816 واحد 12 و 13
انتخاب صفحه

تاچ پد لپ تاپ فوجیتسو ۱۷ اینچی Fujitsu LifeBook NH751

تعمیر تاچ پد لپ تاپ فوجیتسو 17 اینچی Fujitsu LifeBook NH751 در مرکز تعمیرات لپ تاپ 118 توسط مهندسان با سابقه و متخصص و با قطعات اصلی لپ تاپ صورت می گیرد. برای اطلاع از قیمت تاچ پد لپ تاپ فوجیتسو 17 اینچی Fujitsu LifeBook NH751 و خرید تاچ پد لپ تاپ فوجیتسو 17 اینچی Fujitsu LifeBook NH751 با کارشناسان ما تماس بگیرید. از آنجایی که تعمیر تاچ پد لپ تاپ فوجیتسو 17 اینچی Fujitsu LifeBook NH751 باید با ابزارآلات مناسب انجام شود باید این فرآیند در مجموعه ای مجهز انجام شود. کلیه تعمیرات تاچ پد لپ تاپ دارای گارانتی کتبی و مهلت تست مشخص می باشد که در پایان فرایند تعمیرات به شما ارائه می گردد.

توضیحات

تاچ پد لپ تاپ فوجیتسو ۱۷ اینچی Fujitsu LifeBook NH751

تاچ پد در لپ تاپ ها و مک بوک ها در حالت کلی به سه شکل متفاوت طراحی شده اند. تاچ پد ها را بر اساس دکمه ها دسته بندی می کنیم برخا تاچ پدها بدون دکمه و یک سری سه دکمه و در بسیاری از لپ تاپ ها به صورت دو دکمه ای طراحی شده اند. تاچ پدها نیز مانند سایر قطعات لپ تاپ دچار خرابی می شوند تعمیر و تعویض تاچ پد لپ تاپ و  تاچ پد لپ تاپ فوجیتسو ۱۷ اینچی Fujitsu LifeBook NH751 از خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ می باشد. تعمیر لپ تاپ فوجیتسو و تعمیر تاچ پد لپ تاپ فوجیتسو  و تعویض آن  و باید توسط تکنسین متخصص و با سابقه همراه تجهیزات با کیفیت و بالا انجام شود.

مشخصات لپ تاپ فوجیتسو ۱۷ اینچی Fujitsu LifeBook NH751

  • سازنده پردازنده: Intel
  • سری پردازنده: Core i7
  • مدل پردازنده: ۲۶۷۰QM
  • محدوده سرعت پردازنده: ۲٫۲ تا ۲٫۵ گیگاهرتز
  • فرکانس پردازنده: ۲٫۲۰GHz up to 3.10 GHz
  • حافظه Cache:  مگابایت ۶

فرآیند تعمیر و تعویض تاچ پد لپ تاپ فوجیتسو ۱۷ اینچی Fujitsu LifeBook NH751

ابتدا لپ تاپ فوجیتسو ۱۷ اینچی Fujitsu LifeBook NH751 وارد مجموعه تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ می شود و پس از پذیرش، رسید تعمیرات لپ تاپ به شما ارائه می شود (تحویل دستگاه از طریق پیک موتوری و پست نیز امکان پذیر است). پس از اتمام پذیرش تاچ پد لپ تاپ توسط کارشناس مورد بررسی قرار می گیرد تا هزینه تعمیر تاچ پد لپ تاپ فوجیتسو ۱۷ اینچی Fujitsu LifeBook NH751 به مشتری اعلام شود. اکنون پس از تایید و رضایت مشتری می توان کار تعویض یا تعمیر تاچ پد لپ تاپ فوجیتسو ۱۷ اینچی Fujitsu LifeBook NH751 را انجام داد و در نهایت لپ تاپ به شما صحیح و سالم تحویل داده می شود.