66760314 - تلگرام و واتس‌آپ 09014105008 - خیابان انقلاب، بین حافظ و فردوسی جنب نوین چرم، پ 816 واحد 12 و 13
انتخاب صفحه

تاچ پد لپ تاپ فوجیتسو ۱۳ اینچی Fujitsu LifeBook UH572

تعمیر تاچ پد لپ تاپ فوجیتسو 13 اینچی Fujitsu LifeBook UH572 در مرکز تعمیرات لپ تاپ 118 توسط مهندسان با سابقه و متخصص و با قطعات اصلی لپ تاپ صورت می گیرد. برای اطلاع از قیمت تاچ پد لپ تاپ فوجیتسو 13 اینچی Fujitsu LifeBook UH572 و خرید تاچ پد لپ تاپ فوجیتسو 13 اینچی Fujitsu LifeBook UH572 با کارشناسان ما تماس بگیرید. از آنجایی که تعمیر تاچ پد لپ تاپ فوجیتسو 13 اینچی Fujitsu LifeBook UH572 باید با ابزارآلات مناسب انجام شود باید این فرآیند در مجموعه ای مجهز انجام شود. کلیه تعمیرات تاچ پد لپ تاپ دارای گارانتی کتبی و مهلت تست مشخص می باشد که در پایان فرایند تعمیرات به شما ارائه می گردد.

توضیحات

تاچ پد لپ تاپ فوجیتسو ۱۳ اینچی Fujitsu LifeBook UH572

تاچ پد در لپ تاپ ها و مک بوک ها در حالت کلی به سه شکل متفاوت طراحی شده اند. تاچ پد ها را بر اساس دکمه ها دسته بندی می کنیم برخا تاچ پدها بدون دکمه و یک سری سه دکمه و در بسیاری از لپ تاپ ها به صورت دو دکمه ای طراحی شده اند. تاچ پدها نیز مانند سایر قطعات لپ تاپ دچار خرابی می شوند تعمیر و تعویض تاچ پد لپ تاپ و  تاچ پد لپ تاپ فوجیتسو ۱۳ اینچی Fujitsu LifeBook UH572 از خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ می باشد. تعمیر لپ تاپ فوجیتسو و تعمیر تاچ پد لپ تاپ فوجیتسو  و تعویض آن  و باید توسط تکنسین متخصص و با سابقه همراه تجهیزات با کیفیت و بالا انجام شود.

مشخصات لپ تاپ فوجیتسو ۱۳ اینچی Fujitsu LifeBook UH572

  • سازنده پردازنده: Intel
  • سری پردازنده: Core i5
  • مدل پردازنده: ۳۳۱۷U
  • محدوده سرعت پردازنده: تا ۲٫۰GHz
  • فرکانس پردازنده: ۱٫۷۰GHz up to 2.60 GHz
  • حافظه Cache: مگابایت ۳

فرآیند تعمیر و تعویض تاچ پد لپ تاپ فوجیتسو ۱۳ اینچی Fujitsu LifeBook UH572

ابتدا لپ تاپ فوجیتسو ۱۳ اینچی Fujitsu LifeBook UH572 وارد مجموعه تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ می شود و پس از پذیرش، رسید تعمیرات لپ تاپ به شما ارائه می شود (تحویل دستگاه از طریق پیک موتوری و پست نیز امکان پذیر است). پس از اتمام پذیرش تاچ پد لپ تاپ توسط کارشناس مورد بررسی قرار می گیرد تا هزینه تعمیر تاچ پد لپ تاپ فوجیتسو ۱۳ اینچی Fujitsu LifeBook UH572 به مشتری اعلام شود. اکنون پس از تایید و رضایت مشتری می توان کار تعویض یا تعمیر تاچ پد لپ تاپ فوجیتسو ۱۳ اینچی Fujitsu LifeBook UH572 را انجام داد و در نهایت لپ تاپ به شما صحیح و سالم تحویل داده می شود.