66760314 - تلگرام و واتس‌آپ 09014105008 - خیابان انقلاب، بین حافظ و فردوسی جنب نوین چرم، پ 816 واحد 12 و 13
انتخاب صفحه

تاچ پد لپ تاپ توشيبا ستلايت ال ۸۵۰-۷۰۰ Toshiba Satellite

تعمیر تاچ پد لپ تاپ توشيبا ستلايت ال 850-700 Toshiba Satellite در مرکز تعمیرات لپ تاپ 118 توسط مهندسان با سابقه و متخصص و با قطعات اصلی لپ تاپ صورت می گیرد. برای اطلاع از قیمت تاچ پد لپ تاپ توشيبا ستلايت ال 850-700 Toshiba Satellite و خرید تاچ پد لپ تاپ توشيبا ستلايت ال 850-700 Toshiba Satellite با کارشناسان ما تماس بگیرید. از آنجایی که تعمیر تاچ پد لپ تاپ توشيبا ستلايت ال 850-700 Toshiba Satellite باید با ابزارآلات مناسب انجام شود باید این فرآیند در مجموعه ای مجهز انجام شود. کلیه تعمیرات تاچ پد لپ تاپ دارای گارانتی کتبی و مهلت تست مشخص می باشد که در پایان فرایند تعمیرات به شما ارائه می گردد.

توضیحات

تعمیر لپ تاپ توشیبا و قطعات مختلف آن از خدمات ارائه شده در این مرکز تعمیرات می باشد. تعمیر تاچ پد لپ تاپ توشیبا و تعویض آن باید توسط تنکسین متخصص و تجهیزات مناسب انجام شود. تعمیر و تعویض تاچ پد لپ تاپ توشيبا ستلايت ال ۸۵۰-۷۰۰ Toshiba Satellite با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به شما عزیزان ارائه می گردد. همچنین می توانید برای اطلاع از قیمت تاچ پد لپ تاپ توشيبا ستلايت ال ۸۵۰-۷۰۰ Toshiba Satellite  و خرید تاچ پد لپ تاپ توشيبا ستلايت ال ۸۵۰-۷۰۰ Toshiba Satellite  با کارشناسان ما تماس بگیرید. انجام تعمیرات در این مرکز شامل گارانتی و ضمانت می باشد که در پایان پروسه تعمیرات به کاربران ارائه می شود.

فرآیند تعمیر و تعویض تاچ پد لپ تاپ ستلايت ال ۸۵۰-۷۰۰ Toshiba Satellite

ابتدا لپ تاپ توشيبا ستلايت ال ۸۵۰-۷۰۰ Toshiba Satellite  وارد مجموعه تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ می شود و پس از پذیرش، رسید تعمیرات لپ تاپ به شما ارائه می شود (تحویل دستگاه از طریق پیک موتوری و پست نیز امکان پذیر است). پس از اتمام پذیرش تاچ پد لپ تاپ توسط کارشناس مورد بررسی قرار می گیرد تا هزینه تعمیر تاچ پد لپ تاپ توشيبا ستلايت ال ۸۵۰-۷۰۰ Toshiba Satellite به مشتری اعلام شود. اکنون پس از تایید و رضایت مشتری می توان کار تعویض یا تعمیر تاچ پد لپ تاپ توشيبا ستلايت ال ۸۵۰-۷۰۰ Toshiba Satellite را انجام داد و در نهایت لپ تاپ به شما صحیح و سالم تحویل داده می شود.

مشخصات لپ تاپ توشيبا ستلايت ال ۸۵۰-۷۰۰ Toshiba Satellite

  • سازنده پردازنده : Intel
  • سري پردازنده : Core i5
  • مدل پردازنده:  ۲۴۵۰M 2.5GHz
  • محدوده سرعت پردازنده:  ۲٫۸ گيگاهرتز و بيشتر
  • فرکانس پردازنده : ۳٫۱GHz
  • حافظه Cache : مگابايت۳