66760314 - تلگرام و واتس‌آپ 09014105008 - خیابان انقلاب، بین حافظ و فردوسی جنب نوین چرم، پ 816 واحد 12 و 13
انتخاب صفحه

تاچ پد لپ تاپ توشيبا ستلايت اس پنجاه Toshiba Satellite S50-B-11

تعمیر تاچ پد لپ تاپ توشيبا ستلايت اس پنجاه Toshiba Satellite S50-B-11 در مرکز تعمیرات لپ تاپ 118 توسط مهندسان با سابقه و متخصص و با قطعات اصلی لپ تاپ صورت می گیرد. برای اطلاع از قیمت تاچ پد لپ تاپ توشيبا ستلايت اس پنجاه Toshiba Satellite S50-B-11 و خرید تاچ پد لپ تاپ توشيبا ستلايت اس پنجاه Toshiba Satellite S50-B-11 با کارشناسان ما تماس بگیرید. از آنجایی که تعمیر تاچ پد لپ تاپ توشيبا ستلايت اس پنجاه Toshiba Satellite S50-B-11 باید با ابزارآلات مناسب انجام شود باید این فرآیند در مجموعه ای مجهز انجام شود. کلیه تعمیرات تاچ پد لپ تاپ دارای گارانتی کتبی و مهلت تست مشخص می باشد که در پایان فرایند تعمیرات به شما ارائه می گردد.

توضیحات

تعمیر لپ تاپ توشیبا و قطعات مختلف آن از خدمات ارائه شده در این مرکز تعمیرات می باشد. تعمیر تاچ پد لپ تاپ توشیبا و تعویض آن باید توسط تنکسین متخصص و تجهیزات مناسب انجام شود. تعمیر و تعویض تاچ پد لپ تاپ توشيبا ستلايت اس پنجاه Toshiba Satellite S50-B-11 با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به شما عزیزان ارائه می گردد. همچنین می توانید برای اطلاع از قیمت تاچ پد لپ تاپ توشيبا ستلايت اس پنجاه Toshiba Satellite S50-B-11  و خرید تاچ پد لپ تاپ توشيبا ستلايت اس پنجاه Toshiba Satellite S50-B-11  با کارشناسان ما تماس بگیرید. انجام تعمیرات در این مرکز شامل گارانتی و ضمانت می باشد که در پایان پروسه تعمیرات به کاربران ارائه می شود.

فرآیند تعمیر و تعویض تاچ پد لپ تاپ ستلايت اس پنجاه Toshiba Satellite S50-B-11

ابتدا لپ تاپ توشيبا ستلايت اس پنجاه Toshiba Satellite S50-B-11  وارد مجموعه تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ می شود و پس از پذیرش، رسید تعمیرات لپ تاپ به شما ارائه می شود (تحویل دستگاه از طریق پیک موتوری و پست نیز امکان پذیر است). پس از اتمام پذیرش تاچ پد لپ تاپ توسط کارشناس مورد بررسی قرار می گیرد تا هزینه تعمیر تاچ پد لپ تاپ توشيبا ستلايت اس پنجاه Toshiba Satellite S50-B-11 به مشتری اعلام شود. اکنون پس از تایید و رضایت مشتری می توان کار تعویض یا تعمیر تاچ پد لپ تاپ توشيبا ستلايت اس پنجاه Toshiba Satellite S50-B-11 را انجام داد و در نهایت لپ تاپ به شما صحیح و سالم تحویل داده می شود.

مشخصات لپ تاپ توشيبا ستلايت اس پنجاه Toshiba Satellite S50-B-11

  • سازنده پردازنده:  Intel
  • سري پردازنده : Core i7
  • مدل پردازنده:  ۴۵۰۰U
  • محدوده سرعت پردازنده : تا ۲٫۰GHz
  • فرکانس پردازنده:  ۱٫۸۰GHz up to 3.00GHz
  • حافظه Cache:  مگابايت۴