62935 - تلگرام و واتس‌آپ 09014105008 - خیابان انقلاب، بین حافظ و فردوسی جنب نوین چرم، پ 816 واحد 12 و 13
انتخاب صفحه

باتری لپ تاپ ۱۲ اینچی مک بوک MacBook MNYF2

 باتری لپ تاپ 12 اینچی مک بوک MacBook MNYF2 از نوع 6 سلولی است میزان شارژدهی باتری لپ تاپ 12 اینچی مک بوک MacBook MNYF2 حدودا 10 است ساعت است که در مقایسه با باتری لپ تاپ 13 اینچی مک بوک ایر اپل MacBook Air MQD32 که 12 ساعت است به نسبت مقداری کمی است.  تعویض و تعمیر باتری مک بوک و تعمیر مک بوک در مرکز تعمیرات لپ تاپ 118 همراه با تعمیرکاران مجرب و ماهر انجام می گردد. باتری لپ تاپ  باتری لپ تاپ 12 اینچی مک بوک MacBook MNYF2 همراه با آرشیو کاملی از باتری مک بوک ها در مرکز تعمیرات لپ تاپ 118 خریداری نمایید.  کلیه خدمات تعمیرات در این مجموعه از گارانتی و ضمانت کتبی برخوردار می باشد.

مشخصات باتری لپ تاپ  12 اینچی مک بوک MacBook MNYF2

  • نوع باتری: 6سلولی
  • شارژدهی باتری: 10ساعت
  • توضیحات باتری: باتری لیتیوم-پلیمر با ظرفیت 41.4 وات ساعت

 

توضیحات

باتری لپ تاپ ۱۲ اینچی مک بوک MacBook MNYF2 جزو  قطعاتی است که بیشتر دچار خرابی می شونددر صورتی که مک بوک شما با ایراد مواجه شد. در این شرایط باید به تعمیر مک بوک و باطری آن پرداخت. باطری لپ تاپ پس از گذراندن طول عمر خود با خرابی مواجه می گردد در نتیجه باتری لپ تاپ ۱۲ اینچی مک بوک MacBook MNYF2 باید تعمیر یا تعویض گردد. این مرکز با در اختیار داشتن آرشیو کاملی از باتری های لپ تاپ می تواند هرگونه ایراد بوجود آمده برای دستگاه شما را برطرف نماید.

فرآیند تعمیر باتری لپ تاپ ۱۲ اینچی مک بوک MacBook MNYF2 به چه صورت است؟

ابتدا لپ تاپ ۱۲ اینچی مک بوک MacBook MNYF2 مشتری به مجموعه تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ ارائه شده و مشتری رسید لپ تاپ خود را دریافت می کند (تحویل دستگاه از طریق پیک موتوری و پست نیز امکان پذیر است). در مرحله بعد باتری لپ تاپ مورد بررسی قرار گرفته و در نهایت هزینه تعمیر باتری لپ تاپ ۱۲ اینچی مک بوک MacBook MNYF2 به مشتری اعلام شده و در صورت رضایت مشتری تعمیر باتری لپ تاپ ۱۲ اینچی مک بوک MacBook MNYF2 انجام می شود.