62935 - تلگرام و واتس‌آپ 09014105008 - خیابان انقلاب، بین حافظ و فردوسی جنب نوین چرم، پ 816 واحد 12 و 13
انتخاب صفحه

باتری لپ تاپ فوجیتسو ۱۵ اینچی Fujitsu LifeBook AH544

باتری لپ تاپ فوجیتسو 15 اینچی Fujitsu LifeBook AH544 از نوع 6 سلولي و لیتیوم-پلیمر 6 سلولی با ظرفیت 48 وات ساعت می باشد.  مجموعه تعمیرات لپ تاپ 118 از توانایی تعمیر باتری لپ تاپ با آخرین دستگاه های تعمیر باطری لپ تاپ و تعمیر مک بوک و سرویس لپ تاپ بهره می برد. همچنین 77 از این مرکز قابل خریداری می باشد. کلیه خدمات تعمیرات در این مجموعه از گارانتی و ضمانت کتبی برخوردار می باشد.

توضیحات

باتری لپ تاپ فوجیتسو ۱۵ اینچی Fujitsu LifeBook AH544

باتری لپ تاپ فوجیتسو  ۶ سلولی و از نوع لیتیوم-پلیمر ۶ سلولی با ظرفیت ۴۸ وات ساعت می باشد.باتری لپ تاپ  مانند هر قطعه دیگری در لپ تاپ با خرابی و ایراد مواجه می شود. در این شرایط باید به تعمیر لپ تاپ فوجیتسو و باطری آن پرداخت. باطری لپ تاپ پس از گذراندن طول عمر خود  و همچنین نوسانات برق شهری با خرابی مواجه می گردد در نتیجه باتری لپ تاپ فوجیتسو ۱۵ اینچی Fujitsu LifeBook AH544 باید تعمیر یا تعویض گردد. این مرکز با در اختیار داشتن آرشیو کاملی از باتری های لپ تاپ می تواند هرگونه ایراد بوجود آمده برای دستگاه شما را برطرف نماید.

فرآیند تعمیر باتری لپ تاپ فوجیتسو ۱۵ اینچی Fujitsu LifeBook AH544 به چه صورت است؟

ابتدا لپ تاپ فوجیتسو ۱۵ اینچی Fujitsu LifeBook AH544 مشتری به مجموعه تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ ارائه شده و مشتری رسید لپ تاپ خود را دریافت می کند (تحویل دستگاه از طریق پیک موتوری و پست نیز امکان پذیر است). در مرحله بعد باتری لپ تاپ مورد بررسی قرار گرفته و در نهایت هزینه تعمیر باتری لپ تاپ فوجیتسو ۱۵ اینچی Fujitsu LifeBook AH544 به مشتری اعلام شده و در صورت رضایت مشتری تعمیر باتری لپ تاپ فوجیتسو ۱۵ اینچی Fujitsu LifeBook AH544 انجام می شود.