62935 - تلگرام و واتس‌آپ 09014105008 - خیابان انقلاب، بین حافظ و فردوسی جنب نوین چرم، پ 816 واحد 12 و 13
انتخاب صفحه

باتری لپ تاپ فوجیتسو ۱۴ اینچی Fujitsu LifeBook S752

لپ تاپ فوجیتسو 14 اینچی Fujitsu LifeBook S752 از نوع 6 سلولي و ظرفیت نگه داری تا 7 ساعت شارژ را دارد.  مجموعه تعمیرات لپ تاپ 118 از توانایی تعمیر باتری لپ تاپ با آخرین دستگاه های تعمیر باطری لپ تاپ و تعمیر مک بوک و سرویس لپ تاپ بهره می برد. همچنین باتری لپ تاپ فوجیتسو 14 اینچی Fujitsu LifeBook S752 از این مرکز قابل خریداری می باشد. کلیه خدمات تعمیرات در این مجموعه از گارانتی و ضمانت کتبی برخوردار می باشد.

توضیحات

باتری لپ تاپ فوجیتسو ۱۴ اینچی Fujitsu LifeBook S752

باتری لپ تاپ فوجیتسو مانند هر قطعه دیگری در لپ تاپ با خرابی و ایراد مواجه می شود. در این شرایط باید به تعمیر لپ تاپ فوجیتسو و باطری آن پرداخت. باطری لپ تاپ پس از گذراندن طول عمر خود  و همچنین نوسانات برق شهری با خرابی مواجه می گردد در نتیجه باتری لپ تاپ فوجیتسو ۱۴ اینچی Fujitsu LifeBook S752 باید تعمیر یا تعویض گردد. این مرکز با در اختیار داشتن آرشیو کاملی از باتری های لپ تاپ می تواند هرگونه ایراد بوجود آمده برای دستگاه شما را برطرف نماید.

فرآیند تعمیر باتری لپ تاپ فوجیتسو ۱۴ اینچی Fujitsu LifeBook S752 به چه صورت است؟

ابتدا لپ تاپ فوجیتسو ۱۴ اینچی Fujitsu LifeBook S752 مشتری به مجموعه تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ ارائه شده و مشتری رسید لپ تاپ خود را دریافت می کند (تحویل دستگاه از طریق پیک موتوری و پست نیز امکان پذیر است). در مرحله بعد باتری لپ تاپ مورد بررسی قرار گرفته و در نهایت هزینه تعمیر باتریلپ تاپ فوجیتسو ۱۴ اینچی Fujitsu LifeBook S752 به مشتری اعلام شده و در صورت رضایت مشتری تعمیر باتری لپ تاپ فوجیتسو ۱۴ اینچی Fujitsu LifeBook S752 انجام می شود.