66760314 - تلگرام و واتس‌آپ 09014105008 - خیابان انقلاب، بین حافظ و فردوسی جنب نوین چرم، پ 816 واحد 12 و 13
انتخاب صفحه

باتری لپ تاپ توشيبا ال ۸۴۰-۶۰۷ Toshiba Satellite

باتری لپ تاپ توشيبا ال 840-607 Toshiba Satellite از نوع 6 سلولي بوده و مجموعه تعمیرات لپ تاپ 118 از توانایی تعمیر باتری لپ تاپ با آخرین دستگاه های تعمیر باطری لپ تاپ بهره می برد. همچنین باتری لپ تاپ توشيبا ال 840-607 Toshiba Satellite از این مرکز قابل خریداری می باشد. کلیه خدمات تعمیرات در این مجموعه از گارانتی و ضمانت کتبی برخوردار می باشد.

توضیحات

باتری لپ تاپ توشیبا مانند هر قطعه دیگری در لپ تاپ با خرابی و ایراد مواجه می شود. در این شرایط باید به تعمیر لپ تاپ توشیبا و باطری آن پرداخت. باطری لپ تاپ پس از گذراندن طول عمر خود با خرابی مواجه می گردد در نتیجه باتری لپ تاپ توشيبا ال ۸۴۰-۶۰۷ Toshiba Satellite  باید تعمیر یا تعویض گردد. این مرکز با در اختیار داشتن آرشیو کاملی از باتری های لپ تاپ می تواند هرگونه ایراد بوجود آمده برای دستگاه شما را برطرف نماید.

فرآیند تعمیر باتری لپ تاپ  توشيبا ال ۸۴۰-۶۰۷ Toshiba Satellite به چه صورت است؟

ابتدا لپ تاپ توشيبا ال ۸۴۰-۶۰۷ Toshiba Satellite  مشتری به مجموعه تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ ارائه شده و مشتری رسید لپ تاپ خود را دریافت می کند (تحویل دستگاه از طریق پیک موتوری و پست نیز امکان پذیر است). در مرحله بعد باتری لپ تاپ مورد بررسی قرار گرفته و در نهایت هزینه تعمیر باتری لپ تاپ توشيبا ال ۸۴۰-۶۰۷ Toshiba Satellite  به مشتری اعلام شده و در صورت رضایت مشتری تعمیر باتری لپ تاپ توشيبا ال ۸۴۰-۶۰۷ Toshiba Satellite انجام می شود.