62935 - تلگرام و واتس‌آپ 09014105008 - خیابان انقلاب، بین حافظ و فردوسی جنب نوین چرم، پ 816 واحد 12 و 13
انتخاب صفحه

باتری لپ تاپ ایسوس یو ایکس ۲۱ ای ASUS UX21E

باتری لپ تاپ ایسوس یو ایکس 21 ای ASUS UX21E از نوع 6 سلولي بوده و مرکز تعمیرات لپ تاپ 118 از توانایی تعمیر باتری لپ تاپ با آخرین دستگاه های تعمیر باطری لپ تاپ بهره می برد. همچنین باتری لپ تاپ ایسوس یو ایکس 21 ای ASUS UX21E از این مرکز قابل خریداری می باشد. کلیه خدمات تعمیرات در این مجموعه از گارانتی و ضمانت کتبی برخوردار می باشد.

  • نوع باتري : 6 سلولي
  • شارژدهي باتري : 5 ساعت
  • توضيحات باتري : باتري ليتيوم پليمري 6 سلولي، 4800 ميلي‌آمپري (Lithium Polymer Battery 6Cells 4800mAh 35Whrs)  

توضیحات

باتری لپ تاپ ایسوس جز اجزا قابل تعمیر می باشد اگر باطری لپ تاپ شما با خرابی همراه باشد در این شرایط باید به تعمیر لپ تاپ ایسوس و باطری آن بپردازید. باطری لپ تاپ معمولا بعد گذراندن چند سال از طول عمرش با خرابی و ایراد مواجه می گردد در نتیجه باتری لپ تاپ ایسوس یو ایکس ۲۱ ای ASUS UX21E باید تعمیر یا تعویض شود. این مجموعه تعمیراتی با برخورداری از آرشیو کاملی از باتری های لپ تاپ می تواند هرگونه ایراد بوجود آمده برای دستگاه شما را برطرف نماید.

فرآیند تعمیر باتری لپ تاپ ایسوس یو ایکس ۲۱ ای ASUS UX21E به چه صورت است؟

ابتدا لپ تاپ ایسوس یو ایکس ۲۱ ای ASUS UX21E مشتری به مجموعه تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ ارائه شده و مشتری رسید لپ تاپ خود را دریافت می کند (تحویل دستگاه از طریق پیک موتوری و پست نیز امکان پذیر است). در مرحله بعد باتری لپ تاپ مورد بررسی قرار گرفته و در نهایت هزینه تعمیر باتری لپ تاپ ایسوس یو ایکس ۲۱ ای ASUS UX21E به مشتری اعلام شده و در صورت رضایت مشتری باتری لپ تاپ ایسوس یو ایکس ۲۱ ای ASUS UX21E انجام می شود.