62935 - تلگرام و واتس‌آپ 09014105008 - خیابان انقلاب، بین حافظ و فردوسی جنب نوین چرم، پ 816 واحد 12 و 13
انتخاب صفحه

باتری لپ تاپ ایسوس ایی ای پی سی ایکس ۱۰۱ سی اچ ASUS Eee PC X101CH

باتری لپ تاپ ایسوس  ایی ای پی سی ایکس 101 سی اچ ASUS Eee PC X101CH از نوع 3 سلولي بوده و مرکز تعمیرات لپ تاپ 118 از توانایی تعمیر باتری لپ تاپ با آخرین دستگاه های تعمیر باطری لپ تاپ بهره می برد. همچنین باتری لپ تاپ ایسوس ASUS Eee PC X101CH از این مرکز قابل خریداری می باشد. کلیه خدمات تعمیرات در این مجموعه از گارانتی و ضمانت کتبی برخوردار می باشد.

  • نوع باتري : 3 سلولي
  • شارژدهي باتري : 5 ساعت
  • توضيحات باتري : باتري يون ليتيومي قابل شارژ  

توضیحات

باتری لپ تاپ ایسوس جز اجزا قابل تعمیر می باشد اگر باطری لپ تاپ شما با خرابی همراه باشد در این شرایط باید به تعمیر لپ تاپ ایسوس و باطری آن بپردازید. باطری لپ تاپ معمولا بعد گذراندن چند سال از طول عمرش با خرابی و ایراد مواجه می گردد در نتیجه باتری لپ تاپ ایسوس ایی ای پی سی ایکس ۱۰۱ سی اچ ASUS Eee PC X101CH باید تعمیر یا تعویض شود. این مجموعه تعمیراتی با برخورداری از آرشیو کاملی از باتری های لپ تاپ می تواند هرگونه ایراد بوجود آمده برای دستگاه شما را برطرف نماید.

فرآیند تعمیر باتری لپ تاپ ایسوس ASUS Eee PC X101CH به چه صورت است؟

ابتدا لپ تاپ ایسوس ASUS Eee PC X101CH مشتری به مجموعه تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ ارائه شده و مشتری رسید لپ تاپ خود را دریافت می کند (تحویل دستگاه از طریق پیک موتوری و پست نیز امکان پذیر است). در مرحله بعد باتری لپ تاپ مورد بررسی قرار گرفته و در نهایت هزینه تعمیر باتری لپ تاپ ایسوس ایی ای پی سی ایکس ۱۰۱ سی اچ ASUS Eee PC X101CH به مشتری اعلام شده و در صورت رضایت مشتری باتری لپ تاپ ایسوس ASUS Eee PC X101CH انجام می شود.