62935 - تلگرام و واتس‌آپ 09014105008 - خیابان انقلاب، بین حافظ و فردوسی جنب نوین چرم، پ 816 واحد 12 و 13
انتخاب صفحه

ال سی دی لپ تاپ سونی وایو Sony VAIO VPCS1 Series

تعویض ال سی دی لپ تاپ سونی وایو Sony VAIO VPCS1 Series با صفحه نمایش 13.3 اينچی در مرکز تعمیرات لپ تاپ 118 توسط مهندسان با سابقه و متخصص و با قطعات اصلی لپ تاپ سونی وایو صورت می گیرد. با توجه به حساسیت هنگام تعویض ال سی دی لپ تاپ سونی وایو Sony VAIO VPCS1 Series باید این تعمیرات در مجموعه ای مجهز انجام شود همچنین تعمیر ال سی دی لپ تاپ سونی وایو Sony VAIO VPCS1 Series دارای گارانتی کتبی و مهلت تست 10 روزه می باشد که در پایان فرایند تعمیرات به شما ارائه می گردد.

توضیحات

تعمیر لپ تاپ سونی vaio در این مجموعه شامل بخش های مختلفی است که می توان به تعمیر ال سی دی لپ تاپ سونی وایو اشاره نمود. تعمیر ال سی دی لپ تاپ سونی وایو Sony VAIO VPCS1 Series در این مجموعه توسط تعمیرکاران حاذق و با ابزارآلات بروز و تخصصی انجام می شود تا نهایت کیفیت به مشتریان گرامی ارائه گردد. کلیه پروسه تعمیرات ال سی دی لپ تاپ سونی وایو دارای ضمانت و گارانتی کتبی به همراه مهلت تست می باشد.

  • اندازه صفحه نمایش ۱۳٫۳ اینچ می باشد.

فرآیند تعمیر و تعویض ال سی دی لپ تاپ سونی وایو Sony VAIO VPCS1 Series

ابتدا لپ تاپ سونی وایو Sony VAIO VPCS1 Series مشتری به مجموعه تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ ارائه شده و مشتری رسید لپ تاپ خود را دریافت می کند (تحویل دستگاه از طریق پیک موتوری و پست نیز امکان پذیر است) در مرحله بعد ال سی دی لپ تاپ مورد بررسی قرار می گیرد و در نهایت هزینه تعمیر ال سی دی لپ تاپ سونی وایو Sony VAIO VPCS1 Series  به مشتری اعلام شده و در صورت رضایت مشتری تعویض ال سی دی لپ تاپ سونی وایو Sony VAIO VPCS1 Series انجام می شود و در نهایت لپ تاپ به شما صحیح و سالم تحویل داده می شود.