62935 - تلگرام و واتس‌آپ 09014105008 - خیابان انقلاب، بین حافظ و فردوسی جنب نوین چرم، پ 816 واحد 12 و 13
انتخاب صفحه

اسپیکر لپ تاپ ۱۳ اینچی مک بوک پرو اپل MacBook Pro MPXU2

 اسپیکر لپ تاپ یکی از قطعات خروجی و جزو مهمترین قطعات در لپ تاپ ها محسوب می شود. تعمیر اسپیکر لپ تاپ 13 اینچی مک بوک پرو اپل MacBook Pro MPXU2 و تعمیر مک بوک نیازمند تخصص و مهارت است که  در مرکز تعمیرات لپ تاپ 118 همراه  با قطعات اوریجینال مک بوک صورت می گیرد.  برای اطلاع از قیمت اسپیکر لپ تاپ 13 اینچی مک بوک پرو اپل MacBook Pro MPXU2 و اسپیکر لپ تاپ 13 اینچی مک بوک پرو اپل تاچ بار MacBook Pro MPXV2 و خرید اسپیکر لپ تاپ 13 اینچی مک بوک پرو اپل MacBook Pro MPXU2 می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. فروش اسپیکر داخلی لپ تاپ با قیمت مناسب انجام می گیرد و کلیه فرایند تعمیرات در این مرکز دارای گارانتی و ضمانت می باشد.

توضیحات

اسپیکر لپ تاپ ۱۳ اینچی مک بوک پرو اپل MacBook Pro MPXU2

اسپیکر مک بوک و تعمیر مک بوک  در مجموعه تعمیرات ۱۱۸ توسط تکنسین های متخصص و تعمیرکاران مجرب انجام می گیرد. همانطور که می دانید اسپیکر لپ تاپ ۱۳ اینچی مک بوک پرو اپل MacBook Pro MPXU2  یک قطعه جهت خروجی صدای لپ تاپ است و در صورتی که این قطعه دچار مشکل شود و یا بر روی لپ تاپ قرار نداشته باشد هیچ صدایی از لپ تاپ پخش نمی گردد. اگر اسپیکر لپ تاپ ۱۳ اینچی مک بوک پرو اپل MacBook Pro MPXU2 دچار نقص شود با مشکلاتی نظیر پخش شدن صدا فقط از یک سمت، صدای اضافه مثل خرخر کردن بلندگو یا در زمان افزایش صدای بلندگو با خرابی صدا مواجه می شوید. برای اطلاع از قیمت اسپیکر لپ تاپ ۱۳ اینچی مک بوک پرو اپل MacBook Pro MPXU2 و خرید اسپیکر لپ تاپ ۱۳ اینچی مک بوک پرو اپل MacBook Pro MPXU2 می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. همچنین در صورت امکان تعمیر اسپیکر لپ تاپ ۱۳ اینچی مک بوک پرو اپل MacBook Pro MPXU2 در اولویت قرار دارد تا با کاهش هزینه ها همراه باشد. اسپیکر داخلی لپ تاپ و تعمیرات آن در این مجموعه دارای گارانتی و مهلت تست مشخص می باشد.

فرآیند تعمیر و تعویض اسپیکر لپ تاپ ۱۳ اینچی مک بوک پرو اپل MacBook Pro MPXU2

ابتدا لپ تاپ ۱۳ اینچی مک بوک پرو اپل MacBook Pro MPXU2 به مجموعه تحویل داده می شود و پس از فرآیند پذیرش، رسید لپ تاپ به مشتری تحویل داده می شود (تحویل دستگاه از طریق پیک موتوری و پست نیز امکان پذیر است). پس از این مرحله اسپیکر لپ تاپ مورد بررسی قرار می گیرد و در نهایت هزینه تعویض یا تعمیر اسپیکر لپ تاپ ۱۳ اینچی مک بوک پرو اپل MacBook Pro MPXU2 به مشتری اعلام شده و در صورت رضایت مشتری تعویض اسپیکر لپ تاپ ۱۳ اینچی مک بوک پرو اپل MacBook Pro MPXU2 انجام می شود و در نهایت لپ تاپ به شما صحیح و سالم تحویل داده می شود.

مشخصات لپ تاپ ۱۳ اینچی مک بوک پرو اپل MacBook Pro MPXU2

  • سازنده پردازنده: Intel
  • سری پردازنده: Core i5
  • مدل پردازنده: Dual Core 7th Generation
  • محدوده سرعت پردازنده: ۲٫۲ تا ۲٫۵ گیگاهرتز
  • فرکانس پردازنده: ۲٫۳۰GHz up to 3.60 GHz